Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 50 éves férfiak és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 50 éves férfiak és nők egymást keresik?

Figyelt kérdés
Vagy fiatalabbat akarnak?
2021. márc. 17. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Van aki fiatalabbra vágyik, van, aki a saját korosztályát kedveli. Általában férfiakra jellemző, még a rusnyákra is, hogy feszes csajokra csorgatják a nyálukat.
2021. márc. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy gondolom ahogy az egyes. Főként a férfiak szoktak fiatalabbat keresni. Ráadásul a saját külsejüktől független elvárásokkal.

A nők inkább élnek a lehetőséggel ha az adódik, de leginkább nem kifejezetten a fiatalabbakra mennek.

2021. márc. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

nem keresek mar a korosztalyombol (negyvenesek kozel 50hez) mert eddig csak impotensekbe futottam bele.

48/N

2021. márc. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját korosztályból kerestem, ahogy párom is. Ő semmikepp sem akart fiatalabbat. 47N
2021. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
3-as igazad van, sok padi 50 körül már papika inkább. De azért nekik kiscsaj kellene.
2021. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
#5 nem gondolnám, hogy papika lenne ez a korosztály, inkább csak nem tudnak egy igazi nővel mit kezdeni, a fiatalabbakat jobban tudják uralni, attól talán feláll nekik időnként.
2021. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Sok 55 év körüli férfit tudok. Jól néznek ki, csinosak. A barátnőik, élettársaik a legtöbb kissé lerobbant 10-13 évvel fiatalabb nő tehát 42-45 között. Persze van köztük olyan, aki csinos volt és a kapcsolat alatt hízott el. Azt gondolom a jól kinéző 50-es férfiak egyértelműen a 40-es vagy fiatalabb nőkre buknak. Tipikus az is amikor a fiatal nő a korosztályában nem kapná meg azt a színvonalat amit nála idősebb partnere képvisel.
2021. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a nálam fiatalabb pasik iránt érdeklődöm, de ez már fiatal koromban is így volt.
2021. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én meg inkább azt látom, hogy a férfiak öregednek jobban 40 felett. Némelyik 50 körüli igazi öregembernek tűnik, míg az asszony sziporkázik. Az ilyen nők tuti félredugnak a már használhatatlan férjük mellett.
2021. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
50 éves nő vagyok. Nem volt sok kapcsolatom, de a két tartós párkapcsolatomban a pasi pár évvel fiatalabb volt. Nem volt elvárás számomra,hogy fiatalabbal szeretnék ismerkedni, így adódott. Ha most keresnék társat sem foglalkoznék a korral, legalábbis pár év +--al nem. De azért ne 20 évvel fiataalbb vagy uennyivel idősebb legyen.A fontos,hogy kortól függetlenül hasonlóak legyünk, akár külső adottságban, akár értékrendben, anyagi helyzetben.
2021. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!