Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta nekem azt, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta nekem azt, hogyha le kéne velem feküdnie még egyszer, akkor elhányná magát?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban voltunk, de mindig csak játszmáztam vele és játszottam az érzéseivel, amikor ő nagyon szeretett és mindent megtett volna azért, hogy boldog legyek. Ezt le is írta és azt is, hogy szerinte a külsőm mindent visz, ilyen szép pasit ő még nem látott, mint amilyen én vagyok. Mégis levágott nekem egy ilyen dumát legutóbb. Szerintetek miért érez így?
2021. márc. 17. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Meg akar bántani
2021. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert a külső nem minden. A belsődtől undorodik.
2021. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
A lefekvéshez a külső számít jobban, legalábbis ha elhányásra utal szerintem nem a belsőre céloz. Első válaszolóval értek egyet: meg akart bántani a játszmázásod miatt.A pasiknak érzékeny pontja a szex, központi téma. Ezt találta legcélravezetőbbnek,hogy megbántson.
2021. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Mert akármilyen hihetetlen a férfiak nem olyan ösztönlények hogy csak a külsőt nézzék. Én is ismerek olyan csajt aki külsőre jó de kb bottal sem érnék hozzá a személyisége miatt.
2021. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Gyenge troll vagy
2021. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Gondolta ha a nyalizas nem jön be, probálkozik másképp akkor. Hatha erre veszed a lapot :D
2021. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
4-es, a kérdező pasi.
2021. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is undorodtam már meg helyes pasitól, mert egy gyökér volt. És bármilyen meglepő, sok nőnél (vagy embernél, nemtől függetlenül?) a belső ki tud váltani vágyat és meg is tudja ölni a vágyat.
2021. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan nem veszitek le, hogy kamu?

Mostmár szinte naponta ír ki kérdést amiben arra veri a mellét, hogy hogyan alázza a képzeletbeli csaját.

Beteg agyú incel...

2021. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nem vagyok itt minden nap, bocs. :-)
2021. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!