Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta nekem azt, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta nekem azt, hogyha le kéne velem feküdnie még egyszer, akkor elhányná magát?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban voltunk, de mindig csak játszmáztam vele és játszottam az érzéseivel, amikor ő nagyon szeretett és mindent megtett volna azért, hogy boldog legyek. Ezt le is írta és azt is, hogy szerinte a külsőm mindent visz, ilyen szép pasit ő még nem látott, mint amilyen én vagyok. Mégis levágott nekem egy ilyen dumát legutóbb. Szerintetek miért érez így?
2021. márc. 17. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom rájött , hogy csóró vagy.
2021. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Direkt provokál hatha lesz egy kis feszko aztan meg bekules..
2021. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan nullára pontoztátok azt, hogy nem vagyok itt minden nap és nem tudom, miket szokott kiírni a kérdező? Ez súlyos....
2021. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy másik pasi lehet a dologban. Konkrét ilyen esetről is tudok. Ott a csaj együtt volt bő 10 éve az 1-es számú pasival majd szakítottak, a 2-es miatt akivel a csaj inkább eltudta képzelni az életét, jobban megvolt a kémia. Csakhogy az 1-es meg nem tudta túltenni magát a nőn, és azt hazudta, hogy rákos, csaj meg a régi idők miatt, meg mert a nagylánya is szinte apaként szerette, mert kiskora óta ő nevelte, szóval ezek miatt gondoskodni akart róla. Persze ezt a 2-es nem nézte jó szemmel, így szakított vele. Csaj meg az 1-es ismét összejöttek, de a kétely meg ott volt mindig, és a pasi is csodálatos módon kigyógyult a rákból, de persze leletet nem volt hajladó mutatni róla, de kórházi kapcsolatok révén kiderült, hogy nem volt rákos.

Na ez a csaj is azt mondta, hogy az 1-essel ezek után már szinte hányingere van, ha le kell feküdni vele, és titokban megint beszélget telefonon a 2-essel.

2021. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Mert szarkupacnak tart.
2021. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésben a válasz. Leírod, hogy miért ubdirodik tőled, majd megkérdezed, hogy miért undorodik tőled.

Kérdező te autista vagy?

2021. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan pasit, akit szex nélkül lehánynék.
2021. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a belsőd undorította el annyira, hogy már a helyes arc, jó test nem elég.
2021. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!