Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan esetleg veletek, hogy több lányt (2,+) szerettetek egyszerre és mindegyikkel tartottátok is a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésemre válaszoljatok lécci, negatív kommenteket nem kérek!!!

2021. márc. 18. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2021. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15-16-17 éves fiúk írjanak lehetőleg.
2021. márc. 18. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted egy gyerek ebbe tapasztalt?
2021. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen pasim hogy két vasat tartott a tűzbe mert habi szeret mindkettőnket... Aki két nőt/férfit szeret, az nem tudja mi a szerelem, ha tetszik a negatív kommentem, ha nem!
2021. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetsz egyszerre ennyi emberbe szerelmes, az maximum tetszés. Bár én nem vagyok se 15-17, se fiú, szóval gondolom az én válaszom tök mindegy
2021. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez a felnőtt kategória, itt nem 15-17 évesek vannak.

Egyébként igen, tiniknél előfordul, de valójában nem ez áll mögötte. Sokkal inkább annyiról szól a dolog, hogy egyik lány sem érdekli igazán, csak vannak mert miért ne. Aztán majd egyszer kitalálja, mire vágyik valójában.

Igazi poliamor nem sok van, önző, sekélyes, hormonoktól megzakkant tini sokkal több.

2021. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt, de egyiket se szerettem csak mindkettot megakartam fektetni :) ossze is jott az egyikkel
2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"15-16-17 éves fiúk írjanak lehetőleg."


NEM felnőtt párkapcsolat kategória te kis butus.

2021. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 éves nő vagyok, de 4 éve volt egy szerelmi háromszögben részem, az exemet még szerettem, az új párom esig már szerettem.
2023. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!