Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Minden pasi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Minden pasi így működik?

Figyelt kérdés
3 hete megismertem egy fiút akivel azóta lefeküdtem. Nagyon jó köztünk a kémia, megőrülünk egymásért. Az elején ő nem akart szexet hogy ne siessük el, de amióta megvolt, azóta minden alkalommal volt szex mikor találkoztunk. Volt amikor csak az volt órákon keresztül. Szinte egész nap írogatunk, figyel rám, érdeklődik felőlem, de kicsit furcsának tartom ezt a sok szexet. Ez normális a fiúknál? Nyugtassatok meg.
2021. márc. 18. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Nőknél is normális ha sok szexre vágyik, csak megfelelő partner és odafigyelés szükséges. Nem működik így minden férfi, léteznek aszexuálisak is. Soknak érzed, kevesebbre vágysz?
2021. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vele a szex, tényleg figyel rám, folyamatosan kérdezgeti hogy mi jó nekem, de 3 nap után már vágyok egy kis pihire..
2021. márc. 18. 12:29
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen, fiatal fiúk kanosak.
2021. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
26 éves
2021. márc. 18. 13:30
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nagyon gáz lenne ha találkozás lenne szex nélkül. Amellett is lehet program, nem helyette..


Nem csak a kapcsolat elején van sok szex, hanem azok között akik élvezik.. Mondom ezt kisgyerek mellett,napi rendszeresseggel.

2021. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó azért túlzásba sem kell esni, hogy minden találkakor kötelezően szexelnie kell, különben milyen gáz már.. Meg kell beszélni, hogy akinek mire van igénye, azért sokaknak egy bizonyos idő után már nem feltétlen van igénye a napi rendszerességű szexre, azoknak sem, akik az elején folyamat egymásra másztak. Meg olyan is van, akinek a kapcsolat elején sincs naponta akár 2-3x kedve hozzá, de tovabbra is egy lényeg: hogy a mindkét félnek megfeleljen. Innentől semmi sem gáz vagy nem gáz, amit ők nem annak éreznek. Van akinek gáz a napi többszöri szex, van akinek nem. Ízlések és pofonok.
2021. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!