Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefektessem a csajt annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefektessem a csajt annak ellenére, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
A csaj kijelentette, hogy szeret engem, de én őt nem! De vonzódok annyira hozzá, hogy lefektessem.
2021. márc. 18. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2021. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Jó nagy patkány vagy, ha ezek után lefekteted.
2021. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

NE! Azzal nagyon nagy sérülést fogsz neki okozni és magadnak is csak lelkiismeret furdalást és egyéb problémát fogsz okozni. Mond meg neki tisztán a dolgot, hogy nem és kész pont.


Neked meg lesz másik hal a vízben! DE legalább nyugodt marad a lelked.


Üdv. Egy Casanova (29)

2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Az ötöst ma sem húzta senki jobbra a Tinderen:/
2021. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha van benned egy kis jóérzés a másik iránt, akkor ne tedd. De ha már ezt így megkérdezed, akkor nem tartom annyira valószínűnek...
2021. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:


de, persze vannak olyan helyzetek, hogy a nők okoznak lelki sérülést és ígérgetnek üresen.


DE kérdem én Tőled: attól, hogy valaki helytelenül cselekszik, még a másiknak is azzá kell válnia? Szerintem NEM! Ha valaki ezért cselekszik úgy, hogy becsapja a másikat, azzal ő maga válik kevesebbé... és kevésbé férfiassá...


Szerintem a férfiasság és a nőiesség része az egyenesség. A fiúk és a lányok játszanak csak hazug szavakkal, tesztekkel, üres ígéretekkel.



Kedves Kérdező! NE CSAPD BE A LÁNYT! HIDD EL, LESZ MÁSIK!


(4-es)

2021. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem feltétlenül! Ilyen magas labdát mindig le kell ütni. Hiszen ő is ezt szeretné...
2021. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Ismét a 4-es vagyok, bocsi :D


Még egy észrevétel :D


HA már ez felmerült benned kérdésként, akkor Te magad is tudod, hogy ha megtennéd az helytelen lenne...


9-es: valószínűleg ő nem csak ezt szeretné, hanem a szexen keresztül próbálna meg közelebb kerülni a fiúhoz :) Kedves Női olvasok, kérlek osszátok meg ezzel kapcsolatban a tapasztalatokat és a logikát.

2021. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg nem unod ezeket az undorító kérdéseket? Azért nincs barátnőd, mert fejben ennyire beteg vagy. A gyakorin való provokálás helyett ibkább menj el dokihoz, hátha kicsit összeszeded magad.
2021. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Lányként úgy gondolom, ha tisztázod vele, hogy csak kalandozni akarsz és nem akarsz vele kapcsolatot, és van annyi idős+érett akkor át tudja gondolni megéri e neki.
2021. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!