Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell még ahhoz hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még ahhoz hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem magam. A lány szép, jó vele lenni, egy egyszerű beszélgetés is élvezetes vele, jó a humora. A teste bomba, a szex senkivel nem volt ilyen izgalmas és jó, mint vele. Egyik nap elém állt, hogy ő kezd szerelmes lenni. Nekem meg elég kínos volt a szituàció, mert én nem tudtam ugyanezt mondani neki! Pedig főnyeremény a lány. Nem értem magam. Járt már valaki így?
2021. márc. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam. Mindegy hogy néz ki, milyen, van akivel egyszerűen nem jön a bizsergés, a pillangók. Hogy most min múlik, hogy két ember között ez létrejöhet, azt lehetne fejtegetni, de mindegy, mert "csinálni" mesterségesen aligha lehet.
2021. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzés.
2021. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy tűnik, a szerelem tényleg nem csak a testről szól.
2021. márc. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lelkét és a személyiségét is kedvelem.
2021. márc. 2. 04:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak idő kell. Kívül-belül rendben van, van összhang...

Szerintem kell egy kis bizalom, közelség, megnyílás egymásnak mély gondolatokról, érzésekről. Szoktál foglalkozni a saját érzéseiddel, érted magad?

Aztán lehet, kéne valami kis külső hatás, sokk, adrenalin. Mire is gondolok pontosan: bármi, amitől testileg és szellemileg felfokozott, élénk, izgalmi állapotba kerültök. Pl együtt sportoltok, valami őrültséget csináltok, olyasmit, amit sose próbáltatok, netán féltek is tőle (csak ha nem racionális a félelem), valami spontán, kalandos. Pl egy spontán hirtelen utazás, elhagyatott helyek meglátogatása "elveszni" kicsit, extrém sport (ha nektek belefér).

Ezek összehoznak, érzelmeket keltenek.

Illetve ami még eszembe jutott, az a 36 questions to fall in love, ketess rá. Egy érdekes randi lehet ezeken végigmenni, egyre mélyebb témák, érzelmeket tárnak fel.


Eszeddel már szereted (talán hormonokkal is valamennyire), ezek a tippek talán meghozzák az érzéseket is. Ha szeretnéd, adj egy esélyt neki! :) Lehet, hogy lassabban alakul ez benned, ne könyveld el még kudarcnak. Próbálj az érzelmeidre figyelni, előhozni őket, és figyelj rá, töltsetek együtt még időt. Szerintem alakulni fog.

Minden jót!

2021. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy tippet.


Érdemes önvizsgálat tartani, hogy mennyire nyitott a szíved. Bármilyen, korábbi sérelemből, szerelemből, bármilyen nőkkel kapcsolatos csalódás blokkot képes képezni érzelmileg. Lehet az akár anyáddal kapcsolatos élmény, ahol azt élted meg teszem azt kora gyermekkorban, hogy nem bízhatsz meg benne. Ezek képesek elzárni a szeretet áramlásának az útját. Mennyire tudsz bízni benne? Mennyire mersz őszintén kitárulkozni neki? Ugyanis az nagyon fontos.

2021. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a kedvelés is kevés.

Hát szerintem megfoghatatlan, hogy mitől lesz szerelmes az ember. Talán belül is késznek kell rá állni. Ha van egy lezártnak hitt, de valójában nem lezárt szerelem a szívedben, valószínű abba se szeretsz bele, akibe más esetben már rég beleszerettél volna. Legalábbis szerintem elég egyértelműen ez a helyzet közvetlen szerelmi csalódás után, ami aztán az évek elteltével nem ennyire egyértelmű, de simán lehet, hogy oda lehet visszavezetni akár 10 évre visszamenőleg is, hogy miért nem tud szerelmes lenni az illető. Aztán lehet, hogy nem így van és csak az az összetevő hiányzik, amit senki nem tud megnevezni és ami talán mindenkinek más és más.

2021. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!