Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha annyira szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha annyira szerelmes vagyok, hogy majdnem belehalok, de nem merek összejönni vele, mert úgy érzem jobb nálam?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és a munkahelyemen megismertem egy pasit. Kb 2 hét alatt nagyon durván bele is szerettem. Mondhatjátok, hogy ilyen hamar nem megy, de teljesen elvarázsolt az intelligenciája, ahogy beszél, ahogy bánik velem és nagyon tetszik is. Tudom, hogy tetszek neki én is, de ha bári olyan helyzet van, hogy kettesben vagyunk mindig ideges leszek, nem merek a szemébe nézni, nehogy megcsókoljon stb. Mert érzem rajta, hogy akar valamit. Elhívott találkozni következő hétvégre és nem tudom mi lesz...

Amúgy az a bajom, hogy úgy érzem ő sokkal jobb nálam és jobb lányt is kaphatna. Hogyan verjem ezt ki a fejemből? mások szerint csinos vagyok, de én ezt nem érzem és valamiért úgy érzem, hogy ő okosabb, életrevalóbb nálam és nehogy a terhére legyen. Közben pedig annyira vágyom rá, hogy megpusztulok. Nem tudom mit kéne tennem, azt se, hogy mi ez az érzés.:s


2021. febr. 7. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el ezt neki.
2021. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Csak azért mert jól néz ki, még nem kellene mindenféle tulajdonsággal felruházni mint életrevalóbb, okosabb mint te stb.

2 hete ismered baszdki.

2021. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a találkozóra, uralkodj magadon, aztán valami kialakul, pro vagy kontra. Azt tanácsolom, hogy mindenképp menj el.
2021. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De biztos életrevalóbb, mert én nagyon szerencsétlen vagyok :(

Nincsenek barátaim és mindig otthon ülök, ráadásul mindent elszúrok. És félek ismerkedni mert ha ezek kiderülnek...hát nem tudom mit fog szólni.

2021. febr. 7. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki nevelte beléd azt, hogy annak hatására kisebbrendűnek érzed magad és mindent elszúrsz? Valóban elszúrsz, vagy csak gondolod, mert abszolút tökéletességre vagy nevelve?

Gondold át és még mindig azt tanácsolom, amit fentebb: találkozzatok.

2021. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából kicsi korom óta azt hallgatom a tesómtól, hogy csúnya vagyok, mindenki jobb, szebb, okosabb nálam...közösségekben is ki szoktak közösíteni stb, szerintem ez lehet az oka, na de most nem ez a fő téma.


elég sok mindent elszúrok amúgy...és félek, hogy senkinek se lennék jó, most meg annyira szerelmes lettem, vagy nem is tudom mit érzek iránta. És ha neki nem lennék jó akkor tönkremennék lelkileg. Annyira szeretnék vele lenni, csak folyton azt érzem, hogy ő sokkal jobb nálam.

2021. febr. 7. 13:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor leülünk melléd és mondogatjuk, hogy szép vagy, ügyes vagy, szerencsés vagy, jó vagy.:)

Biztos lesz hatása!

Hol találkozzunk?

2021. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6. Pedig szerintem nézz szembe a félelmeddel. Elmész, szépen jól érzed magad vele, lesz ami lesz. Higgy nekem, velem is volt ilyen, és utána tök hülyének éreztem magam, hogy ezen aggódtam. Te kellesz neki, nem más, az meg, hogy hogy alakul a kapcsolat már rajtad múlik. Ne térj ki belőle, mert sajnálni fogod, hogy kihagytad.
2021. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És azzal mit csináljak, hogy ha "intimebb" köztünk kicsit a levegő, akkor nem merek ránézni, meg kikerülöm, hogy megcsókoljon, pedig kívánom?

Tök jókat beszélek vele úgy, hogy más is van ott, vagy nem vagyunk kettesben, de kettesben mindig nagyon zavarba jövök és akkor nem tudok a szemébe nézni. Amúgy még nem is csókolóztam.

2021. febr. 7. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:

9. Komolyan nem azért írom, én is ugyanígy voltam!

Hagyd, hogy megcsókoljon, ne parázz, a többi jön magától.

Minél jobban görcsölsz rajta annál cikibb lesz :D


Sztori: Nekem még a rágó is a számba maradt és megakadt a torkomon. Szóval az első csókom vége az lett, hogy a srác megérte ütni a hátam...

2021. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!