Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt van a közelemben ennyit, mintha keresné az alkalmat, hogy minél többször legyen a figyelmem tárgya, vagy férfi létére abszolút nem foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi, akit hetente-kéthetente látok (munka miatt). 25 év körüliek vagyunk. Úgy kb. 2 hónapja tudja, hogy tetszik nekem, viszont különböző magánéleti okok miatt egyelőre esélytelen, hogy legyen bármi is közöttünk.


Nemrég összevesztünk valami miatt, mert valaki úgymond "közénk állt". Nem nagyon szoktunk amúgy sem beszélni, de azóta pláne semmit. Viszont munka közben gyakran beszélget egy munkatársammal, akivel együtt szoktam dolgozni, és ilyenkor óhatatlanul is hallok mindent, hiába nem velem beszél. Néha már szinte olyan, mintha direkt beszélne ezzel a munkatársammal, pont olyan témákról, ami engem is érdekelhet, csak hogy halljam. Nem reagáltam ezekre semmit, de volt, amikor elmosolyodtam, hiába nem akartam.


Csak én gondolom bele azt, hogy picit talán az a szándéka, hogy előbb-utóbb én is hozzászóljak a témához és kialakuljon a kommunikáció közöttünk (megint), vagy kizárt, hogy ilyenek megfordulnának a fejében és ha nem lennék ott, akkor is pontosan ugyanezt csinálná?


2018. márc. 23. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erősen túlkombinálod.
2018. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legközelebb szólj hozzá a témához te is, aztán meglátod mit vagy hogy reagál majd rá.
2018. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje észrevenned,hogy pont l..arja a fejedet.
2018. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!