Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy szerelmes vagyok, de fura mert nincs tárgya csak úgy érzem, más is van most így?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu:D
2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg igaz.
2013. ápr. 14. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
ha igaz akkor még soha nem voltál szerelmes.
2013. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,csak most ugye süt a nap tavasz van és zenét hallgatok a szobámban és rám tört ez az érzés mintha 70 km re lennék a szerelmemtől akivel már régóta járnék kb ilyen most.
2013. ápr. 14. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, de szerintem ez nem lehet szerelem, hanem kitörő boldogság :)
2013. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 Jól beszél:D
2013. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen érzés, előfordul néha másnál is.

Azért, ha szembejön a szerelem, ne utasítsd vissza...

2013. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen!
2013. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!