Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor mindig mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mindig mindenben őszinték szoktatok lenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 19:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Én igen második randim nem is volt sose
2021. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem. bizalmat ki kell érdemelni. Nem fogom a céges bankkártya pin kódját kiadni (még kapcsolatban sem)
2021. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Őszintének őszinte vagyok, de nyilván nem a legrosszabb oldalamat fogom mutatni randizás alatt. Abba senki se fog beleszeretni. Először el kell nyerni a másik ember tetszését, majd utána lehet fokozatosan belevinni a mélységekbe....

Bár én amúgy direkt poénkodni szoktam az első randin azzal hogy amúgy egy féltékeny pitsa vagyok, de nem szokták elhinni :D

2021. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nincs értelme hazudni. Bár lehet, hogy nem elmondani bizonyos dolgokat ugyanolyan rossz, mint hazudni. Bár, ha az adott dolog nem kerül szimplán csak szóba akkor lehet nem.


F

2021. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
sajnos igen. De csak így "éri meg"... lehet ezért vagyok páratlan?:)
2021. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen Úgyis kiderül - ez így becsületes-és képtelen is vagyok hazudni.
2021. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan dolog a múltamban, amit nem mondanék el, vagy csak hosszú kapcsolatban.
2021. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Milyen rendes itt mindenki... Férfiak hol vagytok? :D
2021. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Már eleve karikagyűrűt viselve ismerkedem, pedig nincs is párom, 100-ból 99 csaj elhajt.


Szóval nem kell nekik az őszinteség, hazudj!

2021. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Én az vagyok, nem hazudok. Olyan dolgokban, amik kihatással vannak a kapcsolatunkra, miért hazudjak? A számomra kényes pontokat, pl. 3 kutyám van a házban, és nem vagyok hajlandó kirakni őket, nem viselem el a részegséget, a dohányzást, stb. magamtól végigpörgetem, ha kérdeznek valamit, akkor válaszolok. Ha olyan kérdést tesz fel, amire nem akarnék válaszolni, akkor vagy azt mondom, hogy a kapcsolatunk nem elég érett arra, hogy erről beszéljek (pl. gyerekkori traumák), vagy ha faragatlan, bunkó a kérdés (pl. engedem-e sgből szájba), akkor meg otthagyom az illetőt.
2021. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!