Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félre értem? Vagy alap ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre értem? Vagy alap ilyen közvetlen? Nagyon bejön, de sok mindenben nem egyértelmű a futár. Bővebben lent...

Figyelt kérdés
A futárom kb 2 éve ismerem, anno ő kezdett el nekem köszöngetni, pedig nem is rendeltem semmit (ekkor voltam 6 hós kismama, egyedülálló anyuka vagyok)... Mikor megszületett a gyermekem, akkor se rögtön kezdtem rendelni, de mindig feltünősködött hogy vegyem észre és előre köszönt. Volt amikor felhívtam sütizni, de akkor robbant ki a covid, így nem jött fel (pedig állította hogy felugrik, 1,5 óránként hivogatott hogy nem fog tudni jönni, mert elvan havazva). Ő azt állítja hogy együtt él a barátnőjével (akiről azt sem tudja milyen kávét iszik), én itt ilyenkor már behátráltam, és tartottam a tisztes távot, de ő közeledni próbált. Ha bármikor bármi problémám van, nyugodtam keressem. Illetve sokszor a kis hősöm akar lenni, hogy majd ő intézkedik csomag ügyben, illetve hogy ne a kollégáit keressem vagy a központot hanem őt hívjam mindenképpen! Eleinte azt mondta hogy meló után a kocsiban hagyja a telót, utóbbi időben meg munka után hív vissza hogy miért kerestem napközben (csomagügyben hívtam). A gyerekemre mindig mosolyog, meg integet neki, holott más gyerekre rá sem néz, illetve 1 éves koráig észre se vettem a gyermekem. Más nőkkel távolságtartóbban viselkedik, más gyerekekkel közönyös. A borravalót mástól elfogadja, tőlem nem. Szerintetek ez mit jelenthet?

2020. dec. 14. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit jelenthet. Talán azt akarja, hogy lépj be a céghez, de tényleg nem tudom.
2020. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt honnan tudod hogy más nővel hogy viselkedik, vagy más gyerekével? Nekem úgy tűnik hogy kicsit többet látsz ebbe bele.

Valószínűleg nem csak téged szédít. Amúgy mit vársz tőle? Ha a barátnője háta mögött csinálja ezt?

2020. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Megdurrant mint cigógyerek a savanyúcukorkát a boltból.
2020. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán jófejkedik.
2020. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak közvetlen, vagy max kicsit húzza az agyad, jófejkedik. Lehet szimpatikus vagy neki és segíteni akar, tudja, hogy egyedülálló anyuka vagy, ilyesmi. Ha akarna valamit, már lépett volna.
2020. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is többet látsz bele. Nekünk is nagyon rendes az egyik futár. Utcán köszön, ha nem vesszük észre, távolról ránk köszön, kocsiból ránk dudál, oda hozza a csomagot ahol vagyunk a városban...a többesszám a férjem és én. És nem hiszem, hogy azért ilyen jó fej, mert édes hármasra vágyna. :D
2020. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekik ez valahol munkaköri kötelesség is hogy mindig őket vedd igénybe.


Ettől függetlenül biztos alapból is jófej, de ez is egy összetevője a dolognak.

2020. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos, hogy lefektetne, de többre ennyi sztoriból nem vennèk mérget.
2021. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!