Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan férfinek, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfinek, akit nem nagyon szoktak visszautasítani a nők, annak mennyire esik rosszul a visszautasítás egy 10es skálán ?

Figyelt kérdés
Van egy 30 éves pasi. Elég jóképű. Beszélgettem vele pár hétig. De amikor kért tőlem szexi videót visszautasítottam, amikor negédes szavakkal próbált közeledni, akkor meg azt írtam, hogy inkább a tettek a döntőek. Aztán könyörgött, hogy küldjek magamról ilyen olyan képet. Mondtam, hogy nem. Ha komolyan érdekli a dolog, ne ilyen felszínes módszerekkel próbálkozzon. Elég flegma voltam, de nem alpári. Erre letiltott viberen. 😅 Szemét voltam?

2021. márc. 19. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

#10 "Van egy 30 éves pasi. Elég jóképű."


2. mondat. Ezért zaklatja fel ennyire. :D

2021. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mert mindig azzal kell szembesülni, hogy, aki jóképű, az általában idióta.
2021. márc. 19. 23:28
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Én is jóképű vagyok, mégsem vagyok idióta.
2021. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagyja, majd a következő nő küld neki szexi képeket. Aki nem néz ki jól, és sok visszautasítást kap, azt jobban megviseli.
2021. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Szemét voltam?"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nem szemét voltál, hanem rettentően naiv, ha azt feltételezted, hogy egy ilyen pasinak "rosszul esik" a visszautasítás.


És szerintem akkor is rendkívül naiv voltál, amikor azt gondoltad, hogy egy olyan férfinak, aki szexi videókat kér tőled normális ismerkedés helyett, van értelme olyanokat írni, hogy inkább a tettek döntőek, meg hogy ne ilyen felszínes módszerekkel próbálkozzon.


Nyilván nem kapcsolatot akar, arra pedig, amit akar, X nőből, akinél bepróbálkozik ilyen módszerekkel, talál Y-t, a többin meg könnyedén túllép.


Nyugodtan elhiheted, hogy nem rugózik fele annyit sem a köztetek történteken, mint amennyit te.


Nem tudom egyébként, hogy miért feltételezed, hogy egy ilyen férfit nem nagyon szoktak elutasítani a nők.


Ha például nálam próbálkozott volna ilyennel, a szexi videós kérésére elküldtem volna a lenti videót, - azzal, hogy kb. 1 percnél kezdődik a szexi rész, és tuti, hogy nem érdekelt volna többet, mint férfi, mert az, hogy valaki jóképű, az önmagában igen kevés. (És nagyon nem hiszem, hogy ritka kivétel lennék, ha ennél több kell ahhoz, hogy valakit komolyan tudjak venni ismerkedés szempontjából.)


https://www.youtube.com/watch?v=bTbaoO1T2Uc

2021. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el nem csak a jóképűek az idióták.
2021. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!