Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi akit 6 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akit 6 hónapja ismerek.Minden szó és magyarázat nélkül távozott az életemből.Hívta,írtam,de nem regált semmit.Miért csinálta ezt?Pedig nagyon jól megvoltunk.Ennek már már 3 hónapja,nincs új barátnője annyit tudok róla pár közös ismerőstől.

Figyelt kérdés

máj. 21. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Sose fogos rá megtudni a választ...nem is kell. Engedd el.
máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd békén, nem kellesz neki. Amúgy is gyáva féreg, szó nélkül eltűnt. Miért nem tiszteled magad és a döntését miszerint nem akar téged???
máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd,ne irj.Az en eletembol is ket honap utan semmi hir nelkul tavozott a "parom",de viszont en az utolso megnezett es vissza nem irt uzenet utan nem irtam neki soha semmit.Bantott,mert nem ertettem es valoban sokaig foglalkoztatott a dolog magamban,de fele nem adtam jelet,hogy erdekelne.

Aztan ra olyan ket,ket es fel evre ram irt,talalkoztunk es foleg,mert gondolom olyan megmagyarazhatatlanul ment el a vonzalom meg megvolt felolem is.Mer volt olyan parom,akit nem lattam egy ideig es mar nem ereztem,hogy vonzodnek hozza,gondolom mert mar a szerelem elmult felolem.O kapcsolatot akart en mar akkor nem,pedig akkor nekem sem volt senkim.

Akkor sem magyarazta meg rendesen miert ment el.Amugy az egyetlen ember volt,aki kulsoleg nagyon vonzott.

máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja...


Nem fogod megtudni a választ csak találgathatsz és találgathatsz.


Sajnos sokszor rácseszik az ember.

máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam hasonlóan. Nagyon jól megvoltunk, látszólag ő is jól érezte magát velem, mondogatta, hogy mennyire megszeretett, ezt láttam is rajta, aztán egyik percről a másikra nem keresett.


Bár nekem egy rövid "magyarázatot" adott, miszerint megijedt attól, hogy komolyodik köztünk a kapcsolat és úgy érzi, mégsem akarja. Miközben ennek pont az ellentettjét láttam rajta, ő szerette volna komolyra fordítani, ő tepert utánam végig aztán hirtelen teljesen másképp viselkedett, mintha kicserélték volna.


Egy ideig én is tipródtam ezen, nem tudtam hova tenni az egészet. Kerestem a miérteket és magamban a hibákat. Ennek semmi értelme, ezt te ne csináld. Ugyan azóta eltelt pár év, de akkor lefutott bennem egy jó pár ok, amiért ezt tette, de ezek csak találgatások voltak és feleslegesek. Miért lenne jobb, ha tudnád az okát? Hidd el, nem változtatna semmin.


El kell fogadni a kész tényeket, ami annyi, hogy nem kellesz neki. Azon agyalni, hogy talán lett más neki, vagy talán benned volt a hiba, benned nem tetszett valami, teljesen felesleges. Ő nem a te embered, és így tett jót neked, hogy elment és nem hitegetett tovább.

máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!