Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet most átjutni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet most átjutni Magyaroszágra, ha a párodat szeretnéd meglátogatni?

Figyelt kérdés

Én Szlovákiai vagy. Ide csak az léphet be külföldről, aki a kivételekhez tartozik (pl.: ingázó, lakcíme van Magyarországon,...) és van 7 napos negatív tesztje. Azt hallottam, hogy Magyarországra is már csak a kivételhez tartozó személyeket engeeik be. Az én problémám az, hogy már nagyon szeretnénk találkozni a párommal,de ugye nem tartozunk a kivételhez, valamint a karantén is kizárt.

Valaki tud valami hasznos tanácsot adni?



2021. márc. 19. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
maradj a seggeden. Majd ha csitul a járvánx találkoztok, addig ott van a videochat.
2021. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod a "seggemen vagyok" már 1 eve kb.. Itthon vagyok napról napra, mert itt Szlovákiában már december óta zárva minden és én azon kevés ember közé tartozok, akik be is tartják a szabályokat. Nem ismerlek, de szerintem nem így mondanád, ha már x ideje nem találkoztál volna a pároddal. Ha segíteni nem tudsz ne szólj hozzá kérlek.
2021. márc. 20. 16:25
 3/4 anonim válasza:
Együttérzek veled, mi a párommal tavaly februárban találkoztunk utoljára, segíteni nem nagyon tudok sajnos, ő ázsiai, szóval más szabályok vannak
2021. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon sajnálom, aki ezt nem éli át az nem tudja. Nálatok meg a távolság is sokkal nagyobb... Kitartást nektek! Reménykedjünk, hogy hamarosan javul a helyzet.
2021. márc. 22. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!