Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldivel hazasodtam osze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldivel hazasodtam osze Magyaroszagon szeretnek anyakovezteni?

Figyelt kérdés
3 Eve elunk Angliaban ferjemmel aki arab es szeretnenk kerni magyar allampolgarsagit a ferjemnek de nem tudom hol is kezdjuk el.
2014. jan. 25. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Most a házasságot akarod anyakönyveztetni Magyarországon, vagy magyar állampolgárságot szeretnél a férjednek?


Ha a házasságot akarod anyakönyveztetni, akkor Magyarországon a Bevándorlási Hivatalban intézik az ilyet. Ha állampolgárságot akarsz neki, akkor pedig eleve felejtsd el, mert vagy 10 év házasság, vagy pedig 5 év és közös gyerek.

2014. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én ugy tudom, hogyha külföldön házasodtatok össze, akkor elöször be kell menni az ofi-ba, hiteles forditást csináltatni a házassági papirrol, majd azzal bemenni a külügyre, hivatalos külögyi pecsétért.. igy hivatlosan el lesz ismerve a házasságkötés Magyarországon is. szerintem állampolgárságot nem kérhetsz neki, csak 5 év után (vagy ha van valamilyen magyar diplomája akkor 2 év után lehet kérvényezni) és azt is ugy, hogy Magyarországon éltek.

ha rosszul tudom, javitsatok ki!

2014. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de te biztosan magyar vagy? 3 év kintlét után még nem kellene ennyire látványosan törni a magyart, főleg nem írásban...
2014. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Az szép...Gratulálok!
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%

A házasság: [link]


Az állampolgárságról eddig totál hülyeségek voltak írva: 3 év után kérhető, ha az a 3 év végig házasságban zajlott (nálad nyilván) vagy pedig ha van közös gyerek, de ezt a 3 évet folyamatos Magyarországon lakással kell teljesíteni. Ha nem terveztek hazajönni ő nem kaphat csak a te állampolgárságod révén magyart.


[link]

2014. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös. Nem írtam hülyeséget, ez a munkám. 1. voltam.
2014. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az a vicc kedves első, hogy nagyon szarul végzed a munkád akkor, ugyanis az 5-ösnek van igaza...


lásd 1993. évi LV. törvény a magyar állampolgárságtól

2014. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, eddig nem volt probléma a munkámmal, de esetleg koncentrálj a kérdésre, és ne rám.
2014. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésre koncentráltam, nincs igazad, hiába bizonygatod, ennyi...pedig 3 törvényt kell megjegyezni, meg pár végrehajtási rendeletet


üdv: egy volt idegenrendészeti ügyintéző...

2014. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2es- ke nem a huje beszolasaidra voltam kivancsi azert tettem fel kerdest mert fontos szamomra ez nem egy beszologatos vagy koment kviz musor szerintem ha nem akarsz rendes valaszt adni vagy esetleg nem tudc hat ne itelkez by .
2014. jan. 27. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!