Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti olyan fiút kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti olyan fiút kerestek akinek hasonló érdeklődési köre van mint nektek vagy olyant akinek pont hogy különbözik?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják a különbségek vonzzák egymást, de a valóságban ez szerintetek mennyire igaz? Ha pl. te a művészetbe vagy benne nagyrészt a srác meg sportol egész nap mennyire működhet egy kapcsolat így?
2021. márc. 20. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól működik. Egy műszaki zseni és egy képzőművész, énekes, táncos pár vagyunk, 7 éve együtt.
2021. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, hogyha van is is. Pl hobbikat tekitve. Mert jó hogyha vannak olyan tevékenységek, amiket tudunk együtt csinálni, de szerintem az is fontos, hogy ne legyünk 0-24 egymás nyakán, és ha mondjuk én elkezdek olvasni vagy írni, akkor ő is el tudja foglalni magát és ne lógjon a nyakamba. Éppen ezért én is mindig tiszteletben tartottam ha a fiúnak volt valami hobbija, mert szerintem egy jól működő kapcsolatban ezeket nem kell a kukába dobni, hanem tudunk úgy is foglalkozni egymással, hogy nem egész nap egymást fárasszuk.
2021. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyat
2021. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha normális a másik akkor nincsenek óriási különbségek!


Itt jelezném hogy a kérdés nem túl intelligens. Különösen az utolsó mondat értelmetlen.

2021. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nekünk is-is. Alapból mindketten "művészlelkek" vagyunk, de vannak különböző hobbik is. Nekem fontos hogy legyen hasonló érdeklődés a párommal, és hogy tudjak neki azokról a dolgokról beszélni ami engem érdekel és pl el tudjak menni vele színházba vagy múzeumba úgy hogy ő is élvezi és nem csak muszájból jön.

Meg én pl egy sportolóval nem hiszem hogy együtt tudnék lenni. Nincs bajom a sportokkal, én is szeretek sportolni, de egy sportoló minden nap edzésekre jár, bétvégente versenyzik stb, ezen kívül biztos vannak barátai, családja, velük is tölt időt és nekem annál több közös időre és törődésre van szükségem mint amire ő ráérme.

2021. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha van közös is bennetek, meg különbség is, azaz kiegészítitek egymást. Ha két túlontúl egyforma ember kerül össze nagy az esély, hogy kidomborodnak a negatív tulajdonságok pl.: két dudás nem fér meg egy csárdában, meg ellaposodik. De ha túl különbözőek vagytok, akkor meg sokszor csak nő a távolság és pont az lesz a vita tárgya, hogy nincs bennetek közös. Úgyhogy én így gondolom, hogy valahol a kettő között van az igazság.
2021. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell, hogy 100% egyezzen, de legyenek közös pontok. Máskülönben a nagy semmiről beszélgethetnénk.
2021. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!