Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt mondom, leesik neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondom, leesik neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy bók gyanánt megmondom, hogy nagyon szép keze van. Ebből gyanítani fogja, hogy ő maga is tetszik nekem?

Én vagyok a nő, férfinek mondanám.


2021. márc. 20. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csodálkoznék, ha egy nő ezt mondaná nekem. Nem azért, mert ronda lenne a kezem, de ilyet nem szoktak mondani az emberek egymásnak. Jobb ötleted nincs?
2021. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nincs...

Tényleg gyönyörű a keze férfi létére.

2021. márc. 20. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem valami mást dicsérsz meg? számomra nem fura hogy a kezét dicséred, hallottam már hasonlóról, de nem jobb ha valami spontán,konkrét dolgot mondanál? vagy ami azért jobban hajaz arra hogy bejössz neki? mit veszítesz mégis vele?
2021. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Mit veszítek? Egy konkrét beégést úgy, hogy utána nap, mint nap látjuk egymást.
2021. márc. 20. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszene egy ilyen bók (bár igazából bármilyen tetszene, mert még sosem kaptam egyetlenegyet sem + enyhe nárcisztikus hajlam, gondolom pont emiatt védekezésül alakult ki) - a kéz főleg jó indítás, mert nekem rögtön a kézfogás (nem a hivatalos, hanem a romantikus) ugrik be róla az pedig egy nagyon kellemes érzés. Igaz nekem kicsit "tört" lelkem van, szóval nem feltétlenül helyes amit mondok.
2021. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemét dícsérd meg, az egyértelműbb, nekem tinderen ezt tette egy lány, el is hívtam utána randira. 31f
2021. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretem ezeket a játszmákat... Ha tetszik neked, akkor mondd ki...


Komolyan, ez a férfi-női "kommunikációnak csúfolt valami"... persze, hogy elbeszélnek egymás mellett a férfiak és nők, és jön a félreértés, na meg a sértődés!


Komolyan, ha akarsz valamit, mondd ki, ne célozgass rá, ne taktikázz és ne fondorlatoskodj!

2021. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tedd meg.
2021. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Hacsak nem vagy teljesen közömbös számára vagy nyomi az illető, ebből le fogja vágni hogy bejösz neki :)
2021. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem mondanád, akkor este mér egy ágyban lennénk:) csak vicceltem, de érteném a célzást.
2021. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!