Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok hozzá ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok hozzá ennyire, holott nem is ismerem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezd elegem lenni abból,hogy nem tudok másra koncentrálni,csak rá.Anno még a gimiben megtetszett,de sosem beszélgettünk.Idén (hosszú évek múlva) megláttam,írtam neki,legutóbb pdig,amikor megláttam,leszólítottam őt egy buliban,és beszéltünk pár szót.Megállapítottam,hogy közömbös irántam,nem szeretne tőlem semmit.Ő sosem kezdeményez,nem ír,nem keres,még csak rám se néz,max néhány másodpercig.Mindemellett külsőleg nem az ideálom,és bár nem tudom,milyen ember lehet,eddigi tapasztalataim alapján bunkónak tűnik-legalábbis velem az volt.

Van egy másik srác,aki viszont nagyon kedvel,kedves,romantikus,őszinte,külsőleg is tetszik,de egyszerűen nem tudok annyit gondolni rá,nem tudok úgy vonzódni hozzá,mint A-hoz,akit nem is ismerek.Mi van velem? Más is érzett hasonlóképpen? Barátnőim csak néznek,mikor elmondom nekik ezt az egész sztorit,nem értik,mi ütött belém.Hogyan felejthetném el A-t?


2010. aug. 19. 13:54
 1/3 anonim válasza:

1. tanuld újra az abc-t 2 te ugyan oylan vagy bvel mint a veled, szóval ugyan olyan bunkó vagy vele, ebbe illene belegondolni

és ha jobban megismered kitudja lehet h vonzódni fogsz

2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neked sem ártan az abc, kedves első válaszoló ;)


Amúgy kérdező: lehet egy belső kisugárzása is annak az embernek. Ki tudja. :) Az is lehet, hogy az agyad csak kíváncsi, mit "szalasztottál" el gimnáziumban. Persze, nem ismerem a hátterét a dolognak, de én úgy gondolom, hogy a vonzalom nem csak akkor alakulhat ki két ember között, ha már ismerik egymást. Mert hé, gondolj bele! A vonzalom miatt kezdenek az emberek közeledni a másik nemhez, hogy megismerjék az adott személyt. Ha már mindenkit ismernél, akkor a vonzalom nem lenne más, csak egy szexuális inger. De jelen esetben nem az.

2010. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ártana* (látod? :D mindenki magából indul ki :P elnézést a hibáért)
2010. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!