Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes kérdés, de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes kérdés, de hogy szólítsam meg? Már rég ismerem.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiúbarátom, akivel régen nagyon-nagyon jóban voltunk, ám az utóbbi 1-1,5 évben eltávolodtunk egymástól. A városban nem nagyon találkozok vele, maximum elvétve, véletlenül - erre nem lehet adni. A telefonszámát nem tudom, igazság szerint csak Facebook-on tudok vele kommunikálni - illetve tudnék...

Csakhogy tudni kell, hogy én ebbe a fiúba piszkosul bele vagyok esve a megismerkedésünk óta, és így egy ilyen hosszabb szünet után egyszerűen - szégyen, nem szégyen - nem merek írni neki.

Tudom, hogy ez egy marhanagy hülyeség, de én esküszöm, úgy parázok ettől, mint kiskamasz koromban. Mégis mit írjak neki, hogy ne legyen nyomulós?

Mert azért szeretném majd szép lassan rávezetni a dolgokra (miszerint "szeretlek b*meg), de hát ahhoz még fel is kéne vennem vele a kapcsolatot újból...


Tudom, hogy nagyon égő vagyok, ne haragudjatok...



20/L (:$)


2011. szept. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Bökd meg, és lájkold a visszabökését, aztán bökd meg a lájkját.
2011. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem poén :D

Meg különben is, már rég bökdösődünk, de az k*rvára nem olyan :) :D

2011. szept. 20. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak írd meg neki, hogy lájkolnád ha élőben bökdösne.
2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a "szeretlek baz*dmeg" kicsit erős kezdés lenne :)

írj neki valamit, aztán ha visszaír megint írj valamit. ha rajta lenne a dolgon akkor írni fog, ha teszi a hülyét akkor esélytelen...

végső esetben rúgj be de mocskosul és írd meg neki facebookon esetleg hívd fel az éjszaka közepén, hogy "szeretlek te állat!, de mocskosul!"

amúgy meg nem égő hanem olyan cuki-muki XD

2011. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

írd le azt amit akarsz , nem cink .. . megszólításnak meg pl. egy "Szia" is megteszi , bár én személy szerint a Csőőőőő -t vagy a BwáááááÁÁÁÁá - t jobban preferálom , de ez már egy másik osztály sztorija :D


bár mondjuk ez a - a - a szeretlekes cucc elég odaBaSSós szóval inkább egy mizu , miújság van veled rég nem láttalak , merre mászkálsz mostanában , hétvégén esetleg mit csinálsz ... szóval ezek a költői kérdések lehet könnyebben megemészthetők, mint az hogy beléd vagyok zúgva ... bááár erről most jutott eszembe , hogy esetleg pakold ki neki azt a számot (TNT, V-tech vagy valami ilyesmi az előadó) ami ... na szóval ezt: http://www.youtube.com/watch?v=bMSTixXptl0 :D:D

vagy ezt inkább :

http://www.youtube.com/watch?v=r4C_qkrMTHM&feature=related

:D:D és csak várd a reakciót :D:D


lehet , hogy egy XD -nél nem méltat majd többre , de emiatt ne ess kétségbe, mert onnantól kezdve tied az irányítás :D , mivel jöhetsz azzal , hogy most mi olyan vicces ezen és társai ... szóval így összezavarod és könnyebben ki tudsz jönni belőle, ha valami nem úgy sülne el mint ahogy várnád :D


üdv.: sAnya F25


u.i. : bocs ha kesze - kusza lett, de még , hogyismondjam egy picit tele vagyok :D:D

2011. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!