Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi kép a social media...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi kép a social media felületeken, ki hogy áll a dologhoz? Jogos a kiakadása?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy pasival a kapcsolatunk. A napokban kitettem egy kicsit merészebb képet az instára. Melltartóban és ingben vagyok rajta, ami ki van gombolva. Tudom, hogy ez kicsit erotikusabb, de valójában pont annyi látszódik belőlem, mint a legtöbb lányból a hétköznapokon azokban a mélyen kivágott felsőkben. Én amúgy elég szolidan öltözködök, de szeretem az ilyen, kicsit sejtelmesebb képeket. A leendő párom ezen kicsit kiakadt, és elgondolkodtam, hogy miért. Tényleg nem durva a kép egyáltalán.Bikinis képet bezzeg a legtöbb ember gond nélkül posztol, pedig abban sokkal több mindent lehet látni, mint az én képemen. Nektek mi a véleményetek erről? Jogosan akad ki és vegyem le, vagy túlreagálja?

2021. márc. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is rohadt képmutatás, hiszen a bikinis képek ennél simán többet mutatnak. Aki ezen kiakad, az eléggé birtokló típus.
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
instán ez mindennapos...
2021. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Jogos


Már most fejezzétek be szerintem az ismerkedést ha ennyire más az értékrendetek

2021. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem önmagadhoz képest akadt ki, nem a nagy átlaghoz viszonyítva.

Arra tudok gondolni, hogy pl. direkt a képeid alapján úgy jött le egy visszafogottabb lány vagy, aki nem mutogatja magát, akkor sokk tud lenni amikor látja, hogy "hoppá, mégis beállt a sorba".

Szerintem ezért akadt ki. Ha lenne mondjuk bikinis képed, és azzal ismer meg, akkor ezen fent sem akadt volna.

2021. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Bikinis kép nem olyan erotikus, mint amit te készítettél. Sejtelmesnek írod, hát nem az.

Egyébként én sem érteném minek raksz ki ilyen pasi csalogató képet, amikor ismerkedsz valakivel.

2021. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Én se a bikiniset nem ertem se a sejtelmeset, minek egyaltalán ikyeneket posztolgatni? Párom se érti :-D
2021. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy levesfújós szájat csináltál, és olyan sunyi laposan néztél, és a képnek az volt az üzenete: "Sziasztok, kúrnék!"
2021. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hétköznapokban nem ilyen vagy, akkor jogos. Valószínűleg visszafogottabb nőre vágyik, erre most azt látja, hogy te nem ilyen vagy.
2021. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
#7 szakadok xD
2021. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha amiatt akadt ki, hogy ez most ilyen flörtölsz bele a világba fotó, akkor inkább azt gondolhatja, hogy te tovább keresgélnél, nem vele jönnél össze, ehhez kell a fa.rokmágnes kép, hogy vegyen észre más is. Ekkor csak bizonytalan, és igazság szerint kicsit meg is értem.

Ha csak neki küldted volna a képet, akkor mit lépett volna szerinted?


Ha meg amiatt, mert téged csak ne nézegessen senki, csak ő, akkor menekülj, mert betegesen féltékeny lesz, és megy majd a balhé, hogy ne azt a felsőt vedd fel, ne abban a szoknyában gyere, minek mutogatod magad ha a barátnőddel mész el piacra vagy hárfakoncertre....

2021. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!