Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket visszataszítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket visszataszítana, zavarna ha a srácon másodfokú égési sérülések vannak (elég nagy felületeken)? , Amúgy meg nem mondanám magam csúnyának de egy szőke herceg se vagyok, de az imádott nőért/lányért mindent megtennék. Egy srác

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem zavarna
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom bal karján elég nagy felületen van égésnyom. De egyáltalán nem zavar. Sőt nekem szexisen hat egy ilyen sebhely.
2011. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:
életem első "szerelmének" a baloldalon végig a karja és a nyaka le volt égve.
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ, hol van és mikor derül ki. A páromnak az egész dereka össze van kaszabolva, jó ronda, de nem zavar. Igazából nem is láttam, amíg el nem jutottunk az ágyig, akkor meg már szerelmes voltam.

Jó kérdés, hogy ha azonnal látom, mi lett volna a reakcióm.. őszintén szólva lehet, hogy zavart volna, nem tudom. Ugyanez van az égéssel is..

2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Engem ilyesmik nem tartanak vissza ha szimpi valaki. Biztos lesznek agyatlan libák akiket vissza fog taszítani, de ők nem számítanak.
2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anders ***** válasza:
hol lehet kapni ilyet?
2011. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!