Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal egyszerűen nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egyszerűen nem jó a szex. Szerintetek miért lehet?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon nem jó a szex, én mindig megjátszom, hogy mennyire jó és hangokat is adok ki de igazából, semmi jót nem találok benne. Simán fapofával is végig tudnám csinálni. Nagyon szeretjük egymást szóval ezzel egyáltalán nincsen gond, ő nagyon élvezi látom rajta és mondja is mindig. 1 év alatt soha nem volt orgazmusom és teljesen olyan érzés mintha csak döfködnének. Kérlek segítsetek, miért lehet ez?

2021. márc. 25. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretjük egymást. mint mit? barátot? tudod szerves része egy párkapcsolatnak a jó szex. de tőlem leélheted így is az életedet . csak akkor mi a kérdés. ha mással se jó: orvos

ha csak vele: viszont látásra

2021. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Rá fogsz jönni idővel, hogy a szex legalább olyan fontos, mitnhogy minden másban egyezzetek. Fordítva is: életem legjobb szexpartnerével soha nem tudtam megunni a szexet, mindig kívántam és akartam. De egy idő után csak ex lett, mert emberileg nem passzoltunk össze.


Ha megjátszod magad az ágyba azzal magatoknak többet ártasz. Ő nem fogja komolyan venni a gondodat, mert azt látja, hogy minden ok. Ez a taktika így is úgy is szakításhoz fog vezetni, csak a férfi még a végén az arcodba is vágja, hogy egy hazug fapina vagy. És ennyivel le is rendez. (megtörtént velem)


Nekem viszont kellett a szakítás, és a tapasztalás, más férfiak érintése, mert így jöttem rá, hogy tudom élvezni a szexet, csak az első párommal nem tudtam, hogy ez hogy működik, csak elfogadtam a helyzetet. A többi partnerem viszont megtanított szeretni és használni a testem, és ezzel a fajta tudatossággal pontosan tudom kivel passzolok az ágyba és kivel nem fogok sosem.

2021. márc. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hányan próbálták ki a párodat azért hogy véleményezni lehessen ?
2021. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

:)


Jajj annyira annyira mosolygok, csak nem az exemmel jársz? Informatikus 30 körüli, A betűvel kezdődik a keresztneve?


Én is nagyon szerettem, régen fiatalon nagyon jó volt vele a behatolásos “reszelés is” és esküszöm, hogy nagyobb, vastagabb volt a farka. Aztán eltelt 10 év a szakításunk után, még valamit éreztem iránta, lefeküdtünk megint és pont ez volt. Összement 30 éves korára neki, látványosan, keskenyebb is lett, tettem is fel itt kérdést.. Izmos, egészségesen él és 10 év alatt látványosan csökkent hosszra és széltében is. Én kb 5 alkalommal bírtam csak, nagyon rossz volt, egy vékony hegyes radírhoz tudnám hasonlítani az egészet, kemény sem volt eléggé, persze én is rájátszottam..


Valami érproblémája lehet, vagy szimplán a kor, az elsőt említettem, hátha kivizsgáltatja magát, de nyíltan megmondani nem mertem. Leginkàbb azért mert esküdözött, hogy így meg úgy elélveznek tőle a szexpartnerei.. aha persze.


Végül nem találkoztam vele többet, nem tudtam volna ezt sokáig csinálni, pedig helyes, normális, sikeres, megbízható.. Pont egy éve van barátnője, boldognak látszanak, de biztos vagyok benne, hogy a csaj is csak elviseli a rossz szexet, mert rendes, helyes, sikeres sráccal van.


Annakidején itt azt a tanácsot kaptam, hogy biztos nem vagyok elèg szèp egy rendes erekcióhoz(haha, rohadtul nem), vagy a másik, többen írták, hogy az erektált állapot valóban egy kicsit összemegy a korral.. Szerintem utóbbi lesz, és a kor az erek-szív állapotát jelenti..


Egyébként olyan 13/2,5 centis pénisze volt, ami korrekt lett volna, ha vastagabb és keményebb.

2021. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom a választ, de áruld már el, miért maradtál vele az első szex után?!?
2021. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#7

Egymásnak vagyunk az elsők, így sem nekem, sem neki nem volt tapasztalata.

#6

Kívánom én a szexet, volt, hogy én akartam, de úgysem volt jó.

2021. márc. 26. 11:34
 17/18 anonim ***** válasza:

Hüvelyi orgazmusod nincs?


Ha maszturbálsz van akár csikló vagy hüvelyi?


Ne csak reszelés legyen.

Maszturbaljatok együtt például, minden pasit izgat + látná hogy van orgazmusod, ezután lenne csak behatolás

2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem nyúlfarknyi pénisze lenne a párjának, nem azt érezné, hogy böködik, hanem azt, hogy kitölti, feszít, nyom belülről, az reszelésnél is kellemes érzés akkor is, ha nincs hüvelyi orgazmusa az embernek!


Vékony péniszű férfival szexelni szívás, pláne ha rövid is, akkor nem hátul a méhnyaknál bököd, ahol érzéstelenebb, hanem az elején, ahol még jobb az érzékelés!


Kicsi vékony pénisz.. Majd rájön ő is, hogy mással jó érzés a reszelés is.

2021. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!