Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a nő, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a nő, hogy nem romantikus alkat? Ez mennyire hihető, mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Azt mondta a nő, hogy nem romantikus alkat? Ez mennyire hihető, mennyire kell komolyan venni? (egyébként látszatra nem)


kb. úgy, mintha én pasi azt mondanám hogy "óh igen nekem meg évente 2 szex is elég"


2010. dec. 4. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:DD

hát ki kell ismerned sajnos.. ezt így nem lehet egyelőre tudni, de valószínű annál kicsit nagyobb igazság van benne mint amit te írtál. pl én sem vagyok romantikus alkat. szeretek az aktuális partneremmel lenni, szeretem ha ekdves velem, de a hagyományos értelemben vett vacsizzunk gyertyafénynél drágaborral szituktól felfordul a gyomrom. A virágot nem szeretem, a csokit azért igen de nem szeretek ajándékot kapni mert az gáz hogy én nem vettem semmit, és amúgyse költsön rám a pasi. viszont örülök ha közös programot talál ki... stb

szval ezzel csak azt akartam demonstrálni hogy van ilyen, elképzelhető, de fogadd kétséggel a szavait és tapasztald ki. próbáld fokozatosan, ne kezd a nyálas gyertyásvacsival mert ha igazat mondott akkor sikítva fog menekülni :)

2010. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

No, az általánosítás, hogy minden nőnek romantikusnak kell lennie:)

Szóval: attól függ, ő mit ért romantika alatt.

pl. én sem tartom magam romantikus típusnak, hülyét kapok a nyálas filmektől, a rózsaszín szivecskés cuccoktól, stb, stb. Ellenben alap dolognak tartom, hogy a páromat meglepjem gyertyafényes vacsival, éjszakai sétával, stb.

Tehát nálam ez inkább természetes gesztus, ha szeretek valakit. Az én szótáramban a romantika szó a nyálas romantikus filmeket, "összeragadt" párokat (utcán egymásba kapaszkodnak, ledugják a nyelvüket egymás gyomráig, és 1 perc alatt 20x mondják ki, hogy "szeretlek!")

Szóval ha ilyen kérdésed van inkább az adott hölgytől kellene megkérdezni:)


119/L

2010. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Két lábbal a földön járó típus, csak a pénz számít neki:)
2010. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

16:41-es vagyok

*19/L :D

2010. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak olyan nők,akik nem túl romantikus típusok,mivel nem vagyiunk egyformák.Amit én alapelvárásnak tartok,arról nem biztos,hogy egy másik nőnek ugyanaz a véleménye.Szóval lehetséges,hogy igazat mondott,és inkább nyers,reális gondolkodású.Ez teljesen személyiségfüggő dolog.
2010. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha azt mondta az úgy is van. Én sem vagyok romantikus típus, és ha ezt közlöm, akkor értelemszerűen azért mondom, hogy fel is fogja az illető. Szóval vedd komolyan, és ne akard gyertyafényes vacsorára vinni. A nem romantikus típusú nők többre érdekelnek egy vidéki kocsmát egy pohár forralt borral, vagy egy mozit, mint egy puccosan feldíszített rózsákkal teli fürdőkádat.
2010. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
ha nem tud örülni a szendvicsére egy majonézzel rajzolt smile fejnek, akkor igazat mondott.
2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a majonézes smiley-ban mi a romantikus? :D
2010. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

az, hogy csak szeretetből lehet ilyet rajzolni

és minden ami romantika a szeretet/figyelmességet fejezi ki.

ez a lényege

2010. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A fenét. A szeretet nem egyenlő a romantikával. Én mondom, hányok a romantikától mindenféle nyálas, bőgős dologtól, utálom a gyertyafényes vacsorát, a saját kezűleg írt szerelmes verseket, a rózsákkal terített ágyat, az órákig tartó szeretlek imádlak szöveget, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretek vagy nem szeretem ha szeretnek. Ez a smiley szerintem nagyon aranyos és semmi nyálas nincs benne, amitől egy hasonló felfogású nő undorodna :)
2010. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!