Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lentiekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lentiekről?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult kérdés lesz. :D De elmondok mindent, röviden.


Én nő vagyok. Van egy nő ismerősöm, aki egy dekoratív, kedves, intelligens, vidám lány. Még régen, mikor összejött a jelenlegi barátjával, egy kicsit, mélyen belül, titokban, kibuktam, hogy hogyan jöhettek össze, mert a barátja csimbókosan zsíros hajú volt, nagyon-nagyon igénytelen, régi, szakadt ruhákban. Arcra nem volt tragikus, magas volt, de az ápoltság... Ja, és ami a karriert illeti, olyan távol állt tőle, mint Makó Jeruzsálemtől, kulimunkás volt. Mindezt ráadásul úgy, hogy akivel előtte járt a lány, az exe (akivel ő szakított, és nem kidobták) egy ezerszer igényesebb, mesterdiplomás valaki volt. Nem értettem, hogy adhatta így alább az ismerősöm.


Na, aztán nem találkoztam kb. 2 éve ezzel a lánnyal, de most találkoztunk, vele is, meg a barátjával is. Alig hittem el, hogy ez a srác ugyanaz a srác, mint amelyikkel összejött. Most már tervei vannak, amik felé már tett is lépéseket, már nem csak a kulimunkást látni benne. És igényes, már normálisan öltözik, már normális a haja, ég és föld az egész egyén.


Na, és ez az egész elgondolkodtatott. Tudom, nem illik senkit megváltoztatni egy kapcsolatban. És senkiért se kell megváltozni. De azért a lány barátja láthatóan igen sokat változott, és csak a javára vált. Tutira biztos vagyok abban, hogy ezeket a változásokat sok részben a lány mozdította elő, főleg ami a hajat és öltözködést illeti. (Régen hosszú hajú is volt a srác, most előnyös a sérója. És szemüveges volt, most pedig meg van műtve a szeme.)


Na és arra gondoltam, hogy ha az embereknek több türelmük és elnézésük lenne az amúgy belsőre normális emberekkel szemben ismerkedéskor, akkor többeknek lehetne kívül-belül jó nője/pasija. Csak idő kell a kikupáláshoz. Tudom, ez szembe megy azzal, hogy en változzunk meg a kapcsolatban, de hát mennyire előnyére vált már ennek a srácnak is. A nőismerősöm meg összejött egy kb. lúzer pasival, akinek nem voltak rossz adottságai, és most szuper pasija van. Jól néz ki, jó úton jár pénzügyileg, és nagyon udvarias, kedves, tisztelettudó a barátnőjével.


2021. márc. 29. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mese habbal.
2021. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Már megint egy ronda, igénytelen fiúka, aki egy nála sokkal jobb nőtől várja az élete megváltását.
2021. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

2


Az második sorban írta, hogy nő...

2021. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

A "ne változthassunk meg a másikat" egyáltalán nem erre vonatkozik, hanem arra, hogy valaki alap természetét, alap személyiségét ne próbáljuk meg a saját mércénkre igazítani. Pl. ha valaki otthonülős, akkor ne próbáljunk belőle erőszakkal partikirály(nő)t varázsolni, ha valaki aktív és extrovertált, akkor ne várjuk azt tőle, hogy hanyagolja a barátait és hobbijait, csak mert mi mondjuk nem szeretjük ezeket. Ha a fontos világkép és életcélok nem egyeznek, akkor hagyjuk az egészet, ne próbáljuk meg beidomítani, hogy úgy éljen, ahogy szerintünk jó. Az nem megváltoztatás, ha megmondom a páromnak, hogy esetleg mi állna jól neki szerintem vagy ha finoman ösztönzöm arra, hogy bizonyos dolgokat helyezzen feljebb a prioritáslistáján - ez amúgy is csak úgy működik, ha az alap szándék megvolt benne.

Jobb esetben minden ember folyamatosan fejlődik, tehát folyamatosan változik. Úgy tűnik ennek a srácnak csak némi motivációra volt szüksége, amit a lány mellett megkapott és így szárnyakra kapott.

2021. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromi kínos ha a barátnője tette ilyenné. Ha magától változott az oké. A szerintem ez vagy az jól állna belefér. De egy mit helyezzen előrébb a prioritás listában már nem. Én nem könyörögnék senkinek hogy pl kérje már meg a kezem vagy vegyünk már házat. Megkérdezném mik a tervei és ha nem azonosak az enyémmel akkor mérlegelnék hogy elfogadható-e nekem és ha nem akkor útjára engedem nem pedig magamhoz hajlítom
2021. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

#3: "Az második sorban írta, hogy nő..."


Ó bocsánat, akkor biztos úgy van. Itt mindig mindenki iagaz mond.

2021. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En meg olyanrol hallottam ahol egy másik nő kikupált egy pasit aki meg szépen összeàllt egy masikkal.


Nagyon gyakran lesz ugrodeszka a terezanyàkbol..ezekkel ovatosnak kell lenni.

2021. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig igaz amit leírtam, és tényleg nő vagyok. :D Elismerem, kissé túlzóan fogalmaztam, de ettől eltekintve nem kamu kérdés. Ilyen is van. Biztos nem egyedi eset.
2021. márc. 29. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó kikupálást. Senkinek nem akarok pótanyja lenni.
2021. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!