Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan érthette?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy exem akivel már sok-sok éve nem láttuk egymást, nem is beszélünk de nemrégiben közös ismerősnek hála hallottam róla dolgokat illetve mondott rólam dolgokat. Azt hallottam, hogy a jelenlegi barátnőjét kék-zöld foltosra szokta verni (hasonló okok miatt végződött a mi kapcsolatunk is) és üzente nekem, hogy ha összefut velem egyszer én is erre számíthatok (szerencsére elég messze élek tőle, nem kell félnem tőle). Azt is tudja, hogy jól alakult az évek alatt az életem illetve én is hallottam, hogy mennyire rosszul alakult az övé. Nem értettem én magam sem, hogy mit csináltam amiért meg kell vernie de megkérdezték tőle és csak annyit mondott, hogy "rájött az évek alatt, hogy mit veszített el" (jó értelemben mondta). Most ezt hogyan érti és mi játszódhat le benne hogy ezeket mondta?


26/N


2021. márc. 30. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy ezek az agresszív állatok miért ilyen kapósak, hogy a nők miért tűrnek nekik, és hogy miért az ilyenek után sírnak.
2021. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval rájött mit veszített, de azért megverne? Az összefüggést nem értem, de ha ilyen, én a helyedben még ennyi időt se pazarolnék rá, nem ér annyit, hogy rajta gondolkodj meg azon, hogy mi játszódhat le benne.
2021. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Marhajó még mindig a kretén állatok kellenek a nőknek....háát reménykedj benne , hogy visszamegy hozzád.
2021. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez egy igazi gyökér. Nem tudja megemészteni, hogy végeredményben jól alakult az életed, jól megy a sorod. Én családtagom lennél, megérne nekem annyit az ügy, hogy megkeressem, és beszéljek a fejével. És ott sok emberi szó a részemről nem hangzana el...
2021. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!