Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érthette ezt a mondatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érthette ezt a mondatot a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt péntek este asztalt foglaltam nekünk egy gyertyafényes estére egy kávézóban, sütit ettünk és kávét ittunk, mindezt úgy, hogy csak helyszínen árultam el mindezt neki. Az asztalon ott volt a nevem és hogy lefoglalva két személyre, ahogy leültünk már jött is a pincérnő és gyertyát gyújtott nekünk az asztalon. Úgy le volt blokkolva a barátnőm, hogy alig tudott leülni, amikor belépve meglátta, hogy mit készítettem elő. Úgy volt hogy 10 percre ülünk be, közel két órát voltunk ott. Nagyon jól érezte magát, csillogott a szeme, és végig mosolygott és nevetett. Azt mondta, hogy neki még soha senki nem tett ilyet, és alig tudja ezt elhinni, hogy ilyen megtörtént vele. Úgy telibe találtam azzal az estével, a helyszínnel és a hangulattal, hogy komolyan mondom nektek, hogy ilyet csak filmben láttok.

Utána lámpafényes esti séta a Tisza-parton kézen fogva, csókolóztunk, közös fényképeket csinált, szerintem egy ilyen estéről nem is kell többet írni. Tudni kell, hogy mindkettőnknek szinte csak rossz tapasztalataink vannak párkapcsolati téren, kihasználtak és megcsaltak mindkettőnket, úgy hogy mi szinte nem is kaptunk vissza semmi jót sem. De mi olyan összhangban vagyunk, hogy fél mondatos facebook-os üzenetből is megértjük a másikat, megérezzük ha épp rossz kedve van a másiknak, mindketten elismertük, hogy lelki társak vagyunk. Nem hiszitek el, de pont most, miközben ezeket a sorokat írom, ebben a pillanatban is arra gondoltam, hogy lehet mindjárt válaszolni fog a délelőtti üzimre és már csengett is most a messenger :D De hány ilyen, és ehhez hasonló van....

Visszatérve, és nem utolsó sorban mindig ugyanannyit adunk egymásnak, egyikünk sem ad kevesebbet a másiknak.

Aznap este (tehát tegnapelőtt) sokáig írogattunk egymásnak facebook-on, mondanom sem kell, hogy áradozott az estéről és csupa boldog, pozitív dologról beszéltünk és viccelődtünk. Már majdnem fél három volt, amikor írtam neki, hogy már késő van (vagy már korán :D) és feküdjön le, én is azt fogom tenni. Erre azt kérte, hogy kérjem nagyon szépen ezt tőle, természetesen ezt kedvesen és viccesen írta, csupa smiley-val, amire én egy nagyon kedves szöveget írtam neki a lefekvésre. Itt jön a lényeg, erre ő azt írta, hogy "Te nagyon jó apuka leszel." Hozzátette zárójelben, hogy bárkitől is legyen majd a picim.

Ezt csak általánosságban értette, vagy esetleg célozgatott egy dologra, csak nem akart túl merészet és specifikusat írni, ezért "lágyította" a zárójeles mondattal, hogy ne érezzem annyira komolynak, tolakodónak, de gondolom értitek mire gondolok.

Ma korán reggel (vagyis a gyertyafényes este másodnapján) a facebook-ra egy romantikus, balladisztikus szép dalt osztott meg, amiben egy nő és egy férfi egymásra találnak és csak egymásért élnek, főlé írta, mint kiemelve egy sort a dalból hogy "I waited for You all my life!" egy puszilós smiley-val aminek egy szív jön ki a száján (biztos tudjátok melyik az) és egy glóriával a feje fölött mosolygó smiley-t.

Mióta együtt vagyunk, a kedvencei közé kerültek, vagyis azóta like-olt olyan oldalakat a facebook-on, amiben esküvői tippeket adnak, több gyermeknevelős oldalt, hogy hogyan kell nevelni egy gyereket, és bánni a gyerekkel, ebből kettőt, hármat is láttam, és utazási tanácsokat adó oldalt is like-olt.

Arra gondoltok amire én, vagy csak bebeszélem magamnak és csak simán "érdekli" az ilyen dolgok?

Visszanéztem, előtte csak sima, hétköznapi, megszokott kedvelt oldalai voltak, milka csoki, poéngyár, filmajánló, legjobb barátnők klubja, csajos oldalak, kozmetika stb.

Ehhez képest hogy mit ajánlanak esküvőre és hogyan kell rendesen felnevelni egy gyereket szerintem éles kontrasztban van az esti filmajánlóval és hogy mi a legtrendibb a legújabb avon katalógusban.

És ott van a ma kora reggeli szerelmes dal, azzal a kiragadott mondattal. A péntek estét már fel sem hozom újra.

Ne feledjétek, mindkettőnknek rossz tapasztalatai vannak a párkapcsolatban, így mi többszörösen értékeljük és megbecsüljük a másikat, ezeket eddig egyikünk sem kapta meg, és hát enyhén szólva is felcsillant a szemünk amikor egymásra találtunk.

Lehetett valami célozgató szerepe is annak a mondatnak? Vehetem összefüggésbe a családi, gyermeknevelős, esküvői kedvelt oldalas szállal? Elejétől fogva odáig, meg vissza vagyunk egymásért, de péntek este óta, hol szerelmes dalokat látok nagyon konkrét kiragadott mondatokkal, hol gyermeknevelős oldalakba bukkanok a kedvelései között. És Ti lányok, nők mit gondoltok? Ti mikor mondtok, írtok ilyet a párotoknak?

Természetesen bárki véleményét szívesen olvasom, de normális válaszokat ha lehet.


"Te nagyon jó apuka leszel...."


Ő 22, én 27



2018. febr. 25. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szeretné, ha Te lennél a férje.


Megelőlegezi magának az ezzel való fantáziálást és boldogan hirdeti a világgal, hogy mindez már nemcsak álom, hanem valóság is lehet ennek minden velejárójával.

2018. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tudom melyik smiley-ra gondolsz 😘

Amúgy igen, úgy ahogy az első mondja, teljesen egyértelmű.

2018. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csak rossz tapasztalata volt és most tálalt valakit aki lehet hogy jobb mint amit valaha is elképzelt volna. Most pedig kicsit előreszaladt a boldogságtól.


Az, hogy ez téged megilyeszt-e vagy sem azt nem tudom.

Egyértelműen célzás volt csak nem akarta ezt így kimondani.

2018. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes és Veled tervezi leélni az életét. Azt akarja, hogy majd Te legyél a férje, Veled akar gyereket vállalni. Ezzel együtt most még ne kérd meg a kezét. Majd akkor, ha felszállt ez a rózsaszín köd. Nem lát most téged tisztán, nem látja a hibáidat. Most csak élvezzétek a szerelmet, álmodozzatok, és ismerjétek meg egymást alaposan. Szép volt, amit csináltál, de azèrt egy kávé meghívástól így hasraesni... erre csak egy nagyon naiv és nagyon szerelmes nő képes.
2018. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Képzeld 20,5/20voltunk amikor összejöttem exemmel. Együtt vesztettük el...szóval gondolhatod nem sok jó volt egymás megismerése előtt az életünkben.

Barátnőd 22 éves. Szerintem fiatal naiv álmodozó(bocs ne sértődj meg). Most boldog tervezget, de inkább kislányosan mint komoly érett nő módjára. Ami nem gáz. Mi is ilyen korunkban(22) esküvői listát îrtunk(együtt laktunk +2 / 3 lány).Aztán rájöttünk, hogy még fiatalok vagyunk, főleg ő kergűlt meg. Én elköteleződtem volna, de ez pont kolonc volt neki.

Komolytalanságot tükrözi, hogy a facen "dicsekszik" a barátnőd.

Másik gondolatom: rossz tapasztalatai miatt meg akar fogni magának,akár egy gyerekkel is. 23 éves lányok jó része alkalmatlan gyerek nevelésre. Aki meg az az nem fbn éli az életét.

2018. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok, dettó 4es! Csak ő jobban fogalmazott.
2018. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes, nagyon odavan érted és kezdi belelálni magát, hogy milyen jó lenne veled majd később komolyra fordítani. Valószínűleg ő egy igazi lányos lány, aki álmodozik a fehér esküvőről. Ugyanakkor nem akar elijeszteni, ezért is tompította le az apukás megjegyzését, mert fél, hogy megijedsz tőle.

Szerintem ne agyalj ezen, csak szered. Megérdemlitek egymást :)


Sok sikert és boldogságot! :)


29/N

2018. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki itt írja a "veled akarja leélni az életét és gyereket akar szülni neked" dolgokat. Igen, szép dolog ez. Romantikus, olyan tündérmesés.

Te is beleélted magad rendesen, ezt akarod érezni, simán átjön a mondataidon. Boldog vagy, ő is az.

Tévedés lenne azt hinni, hogy 1 darab este ekkora pálfordulást okozott nála és gyökeresen megváltoztattad az életét.

Idegen emberek, idegen véleményei alapján ez egy csodás romantikus történet kezdte (is lehetne).

Viszont a valódi választ igazából csak ő tudhatja. Ne láss bele többet, mint elvarázsolt rózsaszín felhős mondatok... Nem feltétlenül függ össze veled az általa kedvelt oldalak milyensége.

Szinte már görcsösen akarod, hogy ez jól süljön el, szóval ne ess át a ló túloldalára sem, arra azért figyelj.

Beszélgessetek.


És fordítok azért. Ha azt írta, hogy nagyon jó apuka leszel, akkor azt úgy értette, hogy nagyon jó apuka leszel! :D Ez ilyen egyszerű, nem kell rögtön kilyukasztani a gumikat és babakocsit nézegetni. :)

2018. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók már mindent elmondtak.:) Már csak az a kérdés, hogy te mit szeretnél.
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teljesen naív, akkor álmodozik. Szerintem minden lánynak van esküvős/babás pinterestje, csak a legtöbbeknek privátra állítva. (Ahogy nekem is:D) Vedd bóknak.
2018. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!