Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval randizgattam egy fiúval 2-3 hónapig végül ő vetett véget anno a kapcsolatunknak,mert ő nem érzett irántam semmit állítása szerint.Viszont most több mint 2 év után megkeresett,hogy jóvá szeretné tenni azt ahogy akkor viselkedett.Nem tudom hova tenni ezt az egészet,mert állítása szerint rossz neki hogy nem találkozunk és folyamatosan,minden egyes nap ír nekem úgy hogy van barátnője.Állítása szerint nem akar tőlem semmit csak jóba akar velem lenni.De kérdem én,hogyha nem akar tőlem semmit akkor minek ír minden egyes nap,miért sajnálja,hogy nem találkozunk és miért mondta el nekem,hogy a barátnőjével már nem olyan jó a kapcsolatuk és hamarosan vége lesz? Nőnapkor is meglepett,kaptam tőle egy csokor virágot és csokit is.

Szerintetek mit akarhat tőlem? Tényleg csak barátságot vagy többet?

Hamarosan szülinapja lesz.Szerintetek vegyek neki valamit vagy süssek neki sütit?

Attól tartok,hogy még húsvétkor is megjelenik nálam meglocsolni,ha nőnapkor is meglátogatott már...


2021. márc. 30. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Szex
2021. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki semmit. Ha akarna tőled valamit nem a baratnőjét krogatná. Kell neki az áhítatod, ennyi.
2021. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!