Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ? Fiúk, ilyen ellentmondásosan miért viselkedtek ? ⬇️

Figyelt kérdés

Mindig valami olyan kérdéssel indította a beszélgetéseinket, amivel éreztette, hogy figyel rám.

Látott Tinderen (mert vagy 2 napra regisztráltam) és ezt felhasználta arra, hogy tudassa komoly kapcsolatot keres, de később megemlítette, hogy barátság extrákkal kapcsolatba is belemenne.

Párszor leráztam a randi meghívásaival együtt, végül egy kocsikázós randink volt (a munkabeosztása miatt) ahol egész jól elbeszélgettünk (bár felmerült az exe is 🙄 ) majd a következő hetekben kicsit barátiasabb hangvételű lett a kapcsolatunk és megkaptam, hogy milyen szép a húgom, aki tuti lazább lesz mint én...

Közben elkezdett bombázni a "láthatlak, mennyire vagy szégyenlős, ha nem üziben akkor személyesen elmondod" kérdéseivel , aztán kapott egy tanulós képet, amire megkaptam, hogy cuki vagyok 🤷‍♀️

Ezek után pedig amikor véletlenül egy közösségbe összefutottunk, úgy csinált mintha amúgy nem keresgélne minden nap.

Ez mi ?? Mit akartok ennyire ellentmondásos viselkedéssel elérni fiúk ?


2021. jan. 5. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória. Ez a tini részleg lesz. Amúgy meg nem világos? Csak valami egy alkalomra kellenél, nem vesz komolyan. Ez világos, mint a nap.
2021. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszeretne fektetni. Levágós abból is, hogy a húgodat “megnézte”. Azért sunyiskodik társaságban mert az az ex lehet nem is ex hanem a jelenlegi párja. Nagy ívből elkerülném a fazont. De ne legyen igazam.
2021. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Fiúk és ellentmondás egy mondatban...nőként? Viccelsz ugye? :D
2021. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kreatív vagy, hogy használod a nyilat, jelzésül, hogy van magyarázat...
2021. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták, hogy csak dugni akar. Komolytalan.
2021. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4.


Ő Lady Emoji, Balázs mellett az egyik leggyakoribb "sorozat-kérdező" az oldalon jelenleg. Könnyen felismerhető arról, hogy mindig telepakolja indokolatlan emojikkal - válaszolóként is könnyen kiszúrható emiatt.

2021. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyertelmuen viselkedik, megmondta, hogy mindenben benne lenne, amiben szex van. Itt inkabb az a kerdes, hogy te mit szeretnel?
2021. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozol vele (lemondod össze-vissza a randikat), majd csodálkozol, hogy már nem gondolja veled komolyan?
2021. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A sorozatos visszautasitások miatt komolytalan vagy a szemében, már meg sem dugna kb.
2021. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan, aki kb mindenkivel ezt játsza, aki valamennyire bejön neki.
2021. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!