Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel évek óta jóban vagyunk. Baráti a viszony,régről ismerjük egymást.

Amíg szingli voltam szerettem volna vele együtt lenni,mint egy pár,de akkor ő elutasított amit elfogadtam.

Azóta nekem is van párom de szoktunk beszélni hetente. Amikor beszélünk mindig bókol,szokta mondani hogy hiányzom neki,hiányoznak a beszélgetések,stb. Én megtartottam a távolságot,főleg miután anno visszautasított.

Most mégis mit akarhat tőlem?

Próbáltam vele erről beszélgetni,de azt mondja hogy én hiányzom neki,csak velem tud mindent megbeszélni,és hiányzik neki az is hogy én is felszabadultan mindent megbeszéljek vele. Biztos érzi rajtam hogy próbálom megtartani a tàvolságot. Csak nem értem miért nem fogadja ezt el. Hiszen neki is ott a barátnője.


2020. szept. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mit akar, azt senki nem tudja, hisz senki nem lát a fejébe. Nagy az esélye viszont, hogy csak jól esik neki, hogy pórázon, azaz maga mellett tart, később pl. szex lehetősége miatt. Akartál tőle valamit, tudja hogy bejön neked, ürítésnek jó leszel.


Ami itt valóban lényeges, hogy minek beszélsz még vele, mikor semmi baráti nincs a társalgásotokban; ő közeledni akar, te meg finoman tartod a távolságot, mintha azt akarnád, hogy jobban teperjen. Elképesztően tiszteletlen vagy a mostani pároddal szemben, kb. minden üzenettel a képébe köpsz, amellett, hogy saját magad is több szempontból leértékeled, hogy hagyod ezt a játékot.


Lekéne zárnod vele, de nem úgy tűnik, hogy erre képes lennél.

2020. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak baráti szinten hiányzol neki. Semmi több
2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztette azt, aki "rajongott érte". Növelted az önbizalmát.
2020. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csicskájának tart.
2020. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!