Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt feleség árnyékában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleség árnyékában lenni egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Zavar a volt feleség. Ti hogy vagytok ezzel? Nem tett semmi rosszat velem a nő. Csak mindíg téma hogy ő milyen én meg milyen vagyok stb.

Elég idegesítő ez az összehasonlítgatás.

Van 2 gyerek is onnan úgyhogy találkozni is kell néha vele.


2021. márc. 30. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, nem a nő zavar, a pasiddal van a baj. Nem tette még túl magát rajta. Normális ember nem hasonlít az exhez.
2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Ezért nem kell/szabad használt pasival kezdeni.
2021. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam már a szakításon is épp emiatt. Jóban vannak ez szuper dolog a gyerekek miatt is.

Na de hogy ő ezt hogy csinàlta... ő ebben hasonlít rám... ebben különbözünk. Nem normális dolog.

2021. márc. 30. 22:46
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

2-es primitív.

Viszont sajnálom, de párod még nem zárta le az exét.

Hidd el . még akkor sem ha szídja.

Mert az igazi elengedés az, mikor már semleges a másik.

Nem baj, ha néha szóbakerül, hiszen a múljta része, de mikor összehasonlít, észre sem veszi hogy mit tesz . Életben tartja az emlékét és téged egy mérlegre tesz. Szóval mintha számítaná ki áll nyerésre.

2021. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Tisztára Rebecca...
2021. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
5. Most miattad Uhrin Benedekkel fogok álmodni. kösszsszépen
2021. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Szólj neki párszor, és ha nem hagyja abba, szakíts. Ez tênyleg felőrli az embert.
2021. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tök mindegy, szól -e . Mert akkor max. viselkedeni fogsz. Ez már veszett ügy. Szépen legyen egyedül, ne te legyél a vigaszkapcsolat
2021. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólhat, adja meg aznesélyt, beszéljen vele, mert van hogy csak nem veszi észre magát a másik fél.ha a volt feleség érdekli akkor az úgyis kibukik.
2021. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy fog kibukni. Hova még? Hát már rég kibukott. Olyanok vannak így, akik nem tudnak egyedül lenni, ilyenkor még nagyobb szerelmest játszanak az új felé, mert szeretnének felejteni.
2021. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!