Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valaki ilyen sokat változik 4 hónap alatt, vagy inkább csak próbált jó benyomást kelteni addig a rövid ideig, amíg találkoztunk?

Figyelt kérdés

Nem mondom meg, én a nő vagyok-e vagy a férfi, hogy ez ne befolyásoljon.


Úgy alakult, hogy találkoznom kellett az exemmel hivatalos iratok ügyéntézése miatt. Nagyon kulturáltan, udvariasan, de azért elég kimérten viselkedtünk. A végén még úgy is alakult, hogy felugrottam hozzá egy kávéra, de ez volt kb. 10 perc, és már mentem is. Semmi érzelgősség nem volt köztünk, mindketten tartottuk a két lépés távolságot. Kb. úgy viselkedtünk, mintha kollégák lettünk volna, vagy nem is tudom. Kissé szürreális volt.


De a lényeg, hogy mikor már mentem haza, egy nagyon keserű érzésen kaptam magam. Nekem minden ugyanolyan, mint amikor még együtt voltunk, vagy talán egy kicsit rosszabb. Neki azonban minden sokkal jobb...

4 hónapja lett vége. Most szép helyen lakik, úgy értem, a lakása kellemesen minimalista, pont ettől otthonos. Úgy rendezte be, hogy ott tényleg kikapcsolódik az ember, nem pedig stresszel. Ő maga pedig, az exem, jobban néz ki. Jobb a haja, jobbak a ruhái, és az a legfurább, hogy a járása is megváltozott, mert most úgy nagyon kihúzza magát. Nem görnyedt, mint volt. És a kisugárzása is annyit változott, az a legtöbbet. Nagyon-nagyon furcsa volt. Most egy összeszedett, határozott, rendkívül kiegyensúlyozott valaki benyomását keltette. Már majdnem vonzó volt.


Én vagyok, aki szakított, és nem akarom vele újra kezdeni, vagy ilyesmi, élénken él bennem minden árnyoldal. Nem hirtelen felindulásból szakítottam, sok bajlódás előzte meg. De most mégis, olyan sokat változott a 4 hónap alatt pozitív irányba, hogy szinte új ember benyomását keltette, és pont emiatt már majdhogynem vonzónak láttam. Tényleg szürreális volt, pedig maximum 1 óra volt az egész. Arra is gondoltam, lehet rákészült erre a találkozóra, hogy a lehető legjobb arcát mutassa nekem, az exének. Fene tudja.


2021. márc. 31. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exeim engemis csuda jo nőnek látnak. Mert már csak a felszint látják belőlem.
2021. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Lehet, hogy csak összeszedte magát erre az időre és mivel régebben láttad, nem a megszokott embernek éáttad. Ha több napot töltöttél volna vele, az újdonság varázsa meg eltűnt volna.

De az is simán lehet, hogy más irányt vett az élete.

2021. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nő vagy, sajnos nem tudtad elrejteni kérdező . :D
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összekapják magukat egy szakítás után. Elkezdenek önmagukra összpontosítani. Az exednél ezek szerint meglett az eredménye. Attól még belül ugyanaz az az ember maradt valószínűleg, pár hónap nem sok idő.
2021. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb 4 hónap alatt ősze szedtem magam és sokat változtam.

Jobb munka (lányommal is többet tudok lenni), költözés, tanulok is. Igaz csak szexkapcsolatom van, de most erre van igényem.

Le cseréltem a kocsit, nyitottabb lettem és újra edzegetek. Kutya mellé lett egy macskám is. Nem agyalok annyit, lazább lettem.

Velem szakítottak egyik percről a másikra, nehéz volt, de az élet megy tovább és néha bele húz az ember, hogy jobb legyen.

Úgyhogy nem kizárt, hogy rendbe rakta magát, de az se, ha csak tette a szépet.

N29

2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az ember ráébred arra miben hibázott és próbálja összekapni magát. Teljesen normális dolog. Kell ahhoz, hogy másnak vonzó legyen és kell ahhoz is, hogy az exben ilyen érzéseket keltsen, mint benned.

Lehet vissza akar még kapni titkon, de úgy van vele, ha nem is kap vissza, akkor is késznek kell lennie a következőre.

2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő.
2021. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!