Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy nő, akivel életemben egyszer találkoztam, és kb.15 percet beszélgettem úgy 3 évvel ezelőtt. Létezik, hogy tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, szeretnék családot, olyan nővel aki szeret. De ez most mégis olyan képtelenség.


Pár éve egy rendezvényen találkoztunk, baráti hangulatban ismerkedtünk, vele is beszélgettem, bár nagyon keveset, nem volt hosszú program. Azóta közös levelezőlistán keresztül sem tudunk meg sok infót egymásról (többiekről), így nem is tud rólam szinte semmit.

Mire véljem ezt, tényleg ilyen sokat jelentenék neki?


Egy barátom szerint ilyen nem létezik, és hogy a csaj biztosan dilis. De az kizárt. Okos, komoly ember volt az összes jelenlévő, ez garantált.


Mi a véleményetek?

Valaki volt már hasonló helyzetben? Akár mint én, de inkább az érdekelne, aki olyat élt át, amit ez a lány. Hogy tudjam, miért is alakul ki ilyesmi.

38F


2014. febr. 23. 01:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A magány és az egyedüllét a társtalanság kiválthat olyan tünetet az emberből,hogy megszerezze azt akire elsőre gondol.Valamint,beképzelte magának hogy belédesett és el is hitte azt
2014. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is az elmebeteg megszállottság jutott eszembe. Az, hogy okos valaki, nem jelenti, hogy lelkileg is egészséges. Sok zseni van az őrültek között.
2014. febr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az jutott eszembe, hogy várandós, és apát keres ... Nem szabad hinni az ilyenekben. Mind csak fikció.
2014. febr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Velem volt ilyen. És azota a férjem az illető. Belezúgtam első látásra de pont én is. 3 évvel késöbb mondtam el neki. Bár mi láttuk egymást és néha beszéltünk. Lehet hogy ő is meglatott és belédzúgott s most vette a batorsagot hogy elmondja
2014. febr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam már megszállottja egy fantáziaképnek, amit beleképzeltem egy vadidegenbe, de közben is tisztában voltam vele, hogy nem ő az imádatom tárgya.
2014. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Aham, voltam így. 17 évesen megláttam egy diszkóban a kedvenc (külföldi) sztár dj-met és azonnal szerelmes lettem :DD Utána sikerült vele pár percet beszélni és egy közös fotót csinálni. Még évekig olvadoztam, ha csak rágondoltam... aztán kinőttem ezt a rajongást és akkor rájöttem, hogy csak kerestem magamnak egy "biztonságos szerelmet" mert ezért a férfiért úgy rajonghattam, hogy közben maradhattam gyerek, nem kellett a valósággal foglalkoznom. Lehet nagyon intelligens a te "rajongód" de érzelmileg megrekedt a tinilányok szintjén, ami nem normális dolog.
2014. febr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
15 perc után szerelmet vallani nagyon rémisztő dolog.
2014. febr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Még ha meg is történik ez, értelmes nő nem vallja be még magának sem, nem hogy a pasinak, hanem vár vele. Hiszen amíg nem ismer, nem lehet benne biztos, hogy olyan vagy, amilyennek elképzel.
2014. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez fura egy kicsit. Még ha találkoznátok mondjuk hetente 1 akkor van rá esély, de így...

Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet terhes? Vagy mániákusan akar magának társat? És úgy gondolja Te vagy a megfelelő férfi?!


A nő, hogy vallott szerelmet? Annyit mondott csak, hogy "szeretlek"? Mert ha igen ez nem minden esetben szerelmi vallomás.

Én is mondtam anno egy férfinak, hogy szeretlek, és ő is nekem, de nem voltunk szerelmesek csak szerettük egymást, mint 2 ember akik jól érezték magukat egymással. Azóta sok idő eltelt és most is szeretjük egymást emberileg!

Bár Nálad más a helyzet mert nem találkozgattok.

2014. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az jutott eszembe, hogy esetleg "stalker", és ez alatt az idő alatt végig követett fb-n, táplálva a rajongását. Egyetértek a többiekkel, nem hangzik túl jól. Ugyanakkor ő valószínűleg komolyan azt hiszi, hogy szerelmes beléd. Plátóian akár még lehet is.
2014. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!