Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lett először partnered?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett először partnered? Hány éves voltál? Hol ismerkedtetek meg? Meddig voltatok együtt? Milyen iskolai végzettséged van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
2010-ben jöttünk össze, akkor voltam 19 éves. Neten ismerkedtünk meg és úgy beszéltünk meg egy találkozót. Még most is együtt vagyunk. Egyébként tanári végzettségem van. Mindketten fiúk vagyunk.
2021. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Először szexuális partnerem, vagy először párkapcsolatom? :D

Szexpartnerem 17 évesen lett először, nem voltunk kapcsolatban, kaland volt. Egy buliban ismerkedtünk meg.

Párkapcsolatom először 18 évesen lett, 7 hónapig voltunk együtt. Baráti körből ismertem meg.


Minthogy a #-ek között ott van a házasság: a férjemet 21 évesen ismertem meg, egy buliban szintén, de barátokon keresztül. Idén lesz a 7. évfordulónk, de remélem még sokszor ennyit leszünk együtt.


Egyetemi diplomám van.

2021. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: Párkapcsolat és alkalmi szexpartneri kapcsolat is érdekel.
2021. ápr. 1. 09:32
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
15 éves gimnazista voltam 12 évig voltunk együtt, barátnőm bátyja volt.
2021. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 15 évesen volt először kapcsolatom. Az iskolából ismertük látásból egymást és Facebookon írt rám. Egy évig tartott, de kár volt addig húzni. 17 éves voltam amikor elindult egy elinte szexkapcsolat amiből végül rendes kapcsolat lett és és már 6 éve együtt vagyunk. Őt is az iskolába ismertem meg.

Egyetemi diplomám van.

2021. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Szexkapcsolatom először 14 évesen volt.

Egy ismerősömmel.

Nem voltunk együtt csak kaland volt, de nem bántam meg.

Párkapcsolatom először 16 évesen lett, a metalhammer újság ismerkedős/levelezős rovatában ismertem meg.

7 hónapig voltunk együtt.

Vendéglátói végzettségem van, pultos vagyok.

29/N

2021. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

17 éves voltam. A gimiben ismerkedtünk meg, már fél éve együtt jártunk, amikor megtörtént a dolog. Összesen 2 évet voltunk együtt. Egyetemi végzettségem van.

Alkalmi, szexkapcsolatokba nem mentem bele sosem.

2021. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
25 éves voltam, külföldön ismerkedtünk meg, ahol önkéntesként dolgoztunk,12 évet voltunk együtt (=házasság) egyetemi végzettségem van. (Ő szakmunkás volt, 32 éves ha ez számít, de nyilván már nem az első voltam neki. Ő nekem igen)
2021. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Igazi párkapcsolatom 1991-ben lett először 18 évesen, egy 19 éves lány, vele vesztettem el a szüzességem. Baráti körből volt, egy évig voltunk együtt. Autószerelő szakközépiskolát végeztem anno, de nem abban dolgozom.
2021. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
2014 óta vagyunk együtt, 21 éves voltam, ő 27. Egy nemzetközi rendezvényen találkoztunk. Nem volt előtte kapcsolatom, tehát nekem minden értelemben ő az első. Pszichológus vagyok, ő informatikus. 2 éve vagyunk házasok.
2021. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!