Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl hamar lettem, , szerelmes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar lettem, , szerelmes"? 10 napja vagyunk együtt a barátommal. Azelött 2-3 héttel ismerkedtem meg vele. (többi lennt)

Figyelt kérdés

10 napja vagyunk együtt.. 1 randinál csók, másodiknál már franciázás volt.. viszont nagyon jol megvagyunk, még nem feküdtünk le..


motsnában nagyon foglalkoztat ez a gondolat. félek hogy tul hamar (..mégha nem is adtam oda teljesen magam.. ) megkapott. ugye mindenhol azt hallani hogy azért akit szeretsz küzdeni kell..stb.. Várjak még a szexel? Kívánom, ő is engem.. viszont emiatt összezavarodtam.


2011. júl. 26. 00:34
 1/6 A kérdező kommentje:
én 22/L Ő 25/F
2011. júl. 26. 00:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Azt csinálsz, amit kívánsz..

2011. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor áldásom rátok!
2011. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca.. ***** válasza:

ezt a sok hülye elvárást...

ez a része rád tartozik, és a srácra. ha ti kívánjátok, akkor legyen szex. ne valami íratlan szabály mondja már meg...

ha azt mondanák neked este hét eltt ciki szexelni akor innentől nem tennéd?

2011. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 éves férfi nem hiszem h 1 éjszakás kalandokat akarna.. :)
2011. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 00:42

Engem egy 26 éves csóka vágott át... :) Jó hülye voltam, de a kor semmi.

Én amúgy (az egyébként 24 éves:D) pasimmal 3 randin lefeküdtem. Azért hogy megtudjam, utána is akar-e még járni. :D Akart. Szóval ez ilyen semmi... pont ezért, mint te, hogy előbb tudjam meg a szándékait, semmint hogy belészeressek.

20L

2011. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!