Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak félnek a feltűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak félnek a feltűnő szépségű nőktől?

Figyelt kérdés
Itt nem az egyen instamacákra gondolok, hanem ha egy nőnek az arcra különlegesen szép? Tartotok tőle, hogy ilyen nővel ismerkedjetek?

2021. ápr. 2. 07:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül, ez sok minden mástól is függ. Én is ismerek ilyen nőket de a külsejük mellett rendkívül buták, beképzeltek, önzők illetve csapodárok. Az egyetlen előnye a külsejüknek, hogy sok férfi csorgatja a nyálukat rájuk de hosszútávú partnert egyik se képes találni magának és nem azért mert félnek tőlük a férfiak hanem az előbb említett okok miatt.


Hozzáteszem ismerek még egy lányt aki külsőre hasonlít Audrey Hepburn-re és intelligens, kedves, szerény stb tökéletes és na igen, tőle fél az összes férfi, félnek, hogy nem viszonozza az érzelmeiket. Neki sincs hosszútávú partnere mert minden férfi azt mondja neki, hogy talál nála jobbat illetve kapcsolatban élő férfiaknak jobban tetszik mint az akivel együtt vannak. Ja és rá egyik sem meri csorgatni a nyálát ami szerintem még jobb.


Szóval igen: félnek, de csak ha a személyisége is olyan szép mint a külseje.

2021. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Noren1989 ***** válasza:
#11 nyilvàn a KSH-nak dolgozik, ilyen zseniàlis következtetési kézséggel.
2021. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mesében.

Annál aki szép, annál próbálkoznak.

2021. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Én tartok, bár felesleges, mert mint tudjuk, mindig a nő választ. Tehát egy próbát csak megérne egy szép nő is ismerkedés mentén, még ha dobni is fog, mert nem az "én" szavam lesz a döntő.
2021. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
A nagy seggű nőktől mindig tartanak a kis lomposok mert tág pinát látnak bennük ! :D
2021. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
igen semmi képen nem mennék oda hozzá
2021. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kicsit igen is meg nem is . egy elég szép arcú nő könnyen talál magának gazdag pasit is .....
2021. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!