Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mivel próbáltak nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mivel próbáltak nők felétek nyitni ismerkedés céljából? Milyen furcsa üzeneteket kaptatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer megjelölt egy vadidegen csaj, de még annyit sem írt mellé, hogy "bú". De egyébként semmilyen más női közeledésben nem volt részem.
2021. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy buliban megkérdezte tőlem egy lány, hogy ha leszop, akkor kinyalom-e. Jó üzletnek tűnt.
2021. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen nagyon életképtelen, ürügyes próbálkozások, amiket én férfiként nem szerettem, de ők ilyen nyelven beszélnek. "Szia, csak azért írok mert X eszembe jutott, izé..."

Aztán meg vezette tovább a beszélgetést. Nem tudom, miért kellett ez a játék, miért nem mondta el egyenesen, hogy szeretne velem beszélgetni. Én mindig nyílt vagyok velük.


Gyakorin voltak inkább a bénábbak, amikor írtam a párkapcsolat témában valamit, és csak annyit ír minden nélkül: "hát én szívesen kipróbálnám ezt meg azt."

Én erre mondom, h próbáljad, de minek írsz nekem erről?

Mintha, ki kéne találnom, mit akar, ki kéne szedni belőle, és nem felnőttként, normálisan elmondja, h mi van most. Ilyeneknél látom h nem érdemes semmit sem csinálni vele.

2021. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on sokan bejelölnek random, de ott a többség nem ír, aki ír az ilyesmivel szokott,h látja ,h a képem 'ezen és ezen a helyen készült' és valahogy ebből indul ki a beszélgetés mert tény,h ha nagyritkán kiteszek egy képet azok ilyen utazósok szoktak lenni.



Ezen az oldalon is már megismertem néhány lányt,néha depis időszakban felteszek ilyen önsajnáló kérdéseket és azoknál néha szoktam kapni üzentet, én senkinek nem írok itt privátban mert alapból nem ismerkedésre használom az oldalt, de nyilván ha rámírnak arra válaszolok, aztán abból már lett néhány ismertségem,van akivel személyesen is találkoztunk.


Élőben leginkább munkahelyen nyomultak rám, meg előtte az egyetemen, de általában azok, akik pont nem jöttek annyira be.

2021. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkatársnőm egy jelentősebb beszélgetés után megkérdezte párszor, hogy "Hogy vagy"-ok? Ez engem idegesített, később jöttem rá, hogy utálom ezt a small talk-os kérdést, így elflegmáztam a dolgot.

Így közeledett is az illető, de el is hajtottam.

2021. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszoló: lehet én voltam az? 😱


Amúgy én vagy bejelölöm az aktuális férfit, vagy ha élőben össze tudunk futni, akkor egy kicsit adom neki a bájcsevejt mosolygás közben. Ez ritkán vezet oda, hogy a pasi megértse, hogy minek beszélek vele mindenféle dologról. Ami eddig bejött (mert vagy sikerült velük összejönni, vagy a gyávák kibuktak) az az volt, hogy határozottan közöltem vele a szándékaim, pl meg akarom ismerni/vele szeretnék eltölteni egy estét/ilyesmik.

27/N

2021. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem tudom, lehet. :) Az 1-es vagyok. Egyébként igen, szerintem sokkal egyszerűbb és célravezetőbb, ha őszintén, de nem qrvásan közeledtek, és pl. elmondjátok, hogy szeretnétek megismerni az adott embert.
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

#6: szerintem is célravezető az egyenes beszéd, az a baj vele, hogy elég meredek nőként ezt tenni. Úgy értem könnyen qrvának tűnhet a csaj a pasi szemében, vagy azt hiszik, hogy egy erőszakos, domináns egyéniség.

Egyébként lett a jelölésből valami, vagy figyelmen kívül hagytad? Ha szabad kérdeznem :)

2021. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: Én nem tartanálak ezért qrvának, sőt, szerintem tiszteletet kelt, ha egy nő nem kihívó, magakellető módon, mégis egyértelműen el meri mondani a szándékait. Attól az én szememben senki sem lesz erőszakos, ha kinyilvánítja az érzéseit.

Rákérdeztem az illetőnél, hogy ismerjük-e egymást, mondta, hogy nem, csak szimpatikus voltam neki. Próbáltam folytatni a beszélgetést, de már nem reagált.

2021. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sohasem próbáltak ismerkedni velem.

31F

2021. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!