Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg valós pasik az üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg valós pasik az üzeneteket írók?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az egyik legnagyobb tárkereső oldalra. Nem vagyok jó nő, van rajtam 10-15 kg plusz, arcom sem különösebben szép. Ennek ellenére 63 üzenetet kaptam az első nap, köztük pár helyes pasitól is, hogy szívesen megismernének. Azt érzem, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Ők nem lehet, hogy valójában nem valós emberek?

2020. szept. 12. 07:59
1 2 3 4
 1/33 Hellmano ***** válasza:
97%
Dugnának mindenkit ennyi az egész.
2020. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Társkeresőn nagyon nagy a férfitöbblet, ráadásul egy nem tökéletes külsejű férfinak gyakorlatilag mindenkire rá kell írnia ahhoz, hogy talán 1-2 nő válaszoljon neki. Egy átlagos vagy annál rosszabb külsejű férfi pedig hiába ír rá mindenkire, egy nő sem fog neki visszaírni.
2020. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De valós, létező emberek, nem csak fiktív személyek álprofillal?
2020. szept. 12. 08:12
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Valósan csak dugni akar a legtöbb belőlük. Ezt viszont nem biztos, hogy azonnal a tudtodra adják. Lesz olyan belőlük, aki csak a szex megtörténte után fedi fel a valódi célját, és olyan is, aki kámforrá válik utána. Nagyon erősen szűrni kell az ottlévő tagokat. És sokan csak írogatni fognak, mert éppen unatkoznak. Éberen kell figyelni, mert nagyon ritka az, aki valóban meg akarja ismerni az embert. És sok a kamus profilkép. Nem egy ilyenbe belefutottam anno, amikor még láttam reményt az ilyen oldalon történő ismerkedésnek. Ja, és nagyon sok a foglalt pasas is.
2020. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Biztos rengeteg álprofil is van, de tény, hogy nem meglepő, ha jó pasik is rád írnak hisz a férfiak mindenkire rá írnak
2020. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
6 van köztük, akik nagyon bejönnek, mind kigyúrt, sármos. Hihetetlen számomra, hogy nem találnak nálam sokkal vonzóbb, csinosabb lányt és ennyire leadják a szintet. Ezért kételkedem.
2020. szept. 12. 08:17
 7/33 Hellmano ***** válasza:
100%
Kamu profil, kamu képekkel :)
2020. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Válaszolok nekik, igyekszem mihamarabb személyes találkozó felé terelni a beszélgetést, ott majd kiderül.
2020. szept. 12. 08:24
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Van azoknak tartalék otthon, csak kell a változatosság. Arra meg a kevésbé jól kinéző nő is megfelelő számukra.

De olyan is van köztük, aki azt hiszi, hogy "szintjük alatt" lévő nőt könnyebben megkapják csak szexre, mert a többi nem teszi szét, hiába néznek ki jól. És bizony van olyan köztük, akinek ez be is jön.


45/N

2020. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Beleírtam a bemutatkozásomba, hogy csak egyedülálló férfiakkal szeretnék ismerkedni.
2020. szept. 12. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!