Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek lányok ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek lányok ha ismerkedés elején a férfi meglepne reggelivel a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyről van szó ahol kivitelezhető, hogy beadom neki a reggelit.

2021. márc. 14. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, munkahelyre ne hozzon semmit.
2021. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legelején szerintem gáz, ha odamész a munkahelyére.
2021. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején ne, hiszen az se biztos, hogy lesz folytatás. Ezt hagyd akkora, ha már stabil a kapcsolatotok.
2021. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rühellem, ha a munkahelyemre bejön bárki is.. ott munkaidő van és én szeretem betartani a dolgokat...
2021. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Erős nyomulasnak és ellenőrzésnek hat.
2021. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fix kapcsolatban esetleg, bár nem szoktam reggelizni.
2021. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve ciki neki a kollégák előtt, máspedig van aki nem szereti a meglepi kaját, mert dietazik vagy vitt magával meg ilyenek.
2021. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gesztust tudnám értékelni, hogy próbált a kedvemben járni és meglepni, de ezt leszámítva nem lenne túl jó ötlet. Egyrészt mindig viszek magammal annyi ennivalót, amennyire szükségem van, szóval nem fogyna el és csak hazavinném vacsira, másrészt meg nem keverem a munkát a magánélettel és furán venné ki magát, ha valaki akivel csak ismerkedünk idejönne. Értem, hogy csak beadnád, de akkor is kérdezősködnének a kollégák és hasonló, én meg nem olyan vagyok, aki minden randijáról beszámol a munkahelyén.

Szóval szerintem az, hogy próbálsz figyelmes lenni, aranyos dolog, de inkább ne így.

2021. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha huzamosabb ideje együtt vagyunk, jöhet és imádom, egyébként nem tetszene.
2021. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedős fázisban nem. Ha már párkapcsolatban vagyunk egy jó ideje, romantikusnak találnám, de csak akkor.
2021. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!