Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok tőle elszakadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tőle elszakadni teljesen, főleg ha még csúnyán is beszélt velem? Hogy tudnám teljesen kizárni az életemből?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel igazából nem is tudom pontosan megnevezni, hogy milyen kapcsolatban állunk. Egyszer ő keres engem, egyszer én őt, beszélgetünk egy darabig, van hogy találkozunk is, aztán megszakad a beszélgetés, majd pár hónap múlva megint keresi valamelyikünk a másikat, aztán ugyanaz lesz a vége, hogy beszélgetés, találkozás és megint megszakad pár hónapra az egész. Már 2 olyan alkalom is volt, hogy elég erősen megfogadtam, hogy legközelebb nem fogok vele beszélni, mert párszor csúnyán beszélt velem, meg ha nem keres rendszeresen akkor nem is érdeklem őt úgy. Csak hogy hiába döntöttem el magamban, hogy nem fog érdekelni a srác, nap mint nap látom, és valamiért mindig felkelti újra az érdeklődésem.
2021. ápr. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Éretlen vagy
2021. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj futni. Nekem sport közben jönnek a tiszta gondolatok.
2021. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1, Bírom amikor így leszólnak odafentről itt az ilyen emberi problémákra. Ezzel aztán sokat segítettél. Ja nem, de inkább a te stílusodban szeretnék reagálni: ülj le egyes. :D


Kérdező, nincs valami tuti agykontroll módszer amivel "kizárhatod az életedből". A nők szeretik azt hinni, hogy vannak ilyen önszuggeszciós vagy hasonló módszerek, amik megoldások ilyen helyzetre. A legkönnyebb talán az, ha megismerkedsz valakivel, aki nála komolyabban érdekel és akkor elveszted majd ezt a késztetést.

2021. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

3, én teljesen egyetértek veled, ugyan ezt gondolom ezekről a rövid válaszokról, mint te. Leírok 2-3 szót, aminek magába semmi értelme, csak egy idefingás, viszont mindenki beleképzelheti akár a saját igazát.

Viszont nézd meg ezt a kérdést is. Egy buta libának olyan könnyű élete van, hogy unalmában már erőlteti a szenvedését. Még magának sem tudja megfogalmazni, hogy mi baja van. Dugja egy fuckboy, aki néha ráír, néha nem, erről szól a csaj élete, és te őszintén azt várod, hogy sajnálkozzak meg együtt érezzek? Amíg ilyen idétlen szexkapcsolatban van, addig más férfinak esélye sincs egy normális párkapcsolatot kialakítania a kérdezővel.

2021. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!