Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elszakadni tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni tőle a mérete miatt (. )?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a szex vele,igazi szenvedélyes,már régóta vágytam ilyenre,és ami nekem még nagyon fontos,hogy mérete nagyobb mint az eddigieknek,teljesen olyan mintha nekem teremtették volna,ez aztán több plusszot ad.Ezerszer akartunk már szakítani mert van valakije,de nem tudunk elszakadni a szex miatt,mivel neki se volt még jó ennyire senkivel,nem tudom elengedni ez miatt,mivel nagy a valószínűsége,hogy ugyanilyet nem találnék,ha már sok év alatt se sikerült.Most akkor ez miatt egymás fogságában leszünk idézőjelesen ? Mert így én se tudok találni senkit,és végül is párkapcsolatot se szeretnénk,meddig mehet ez így ?
2018. márc. 23. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez még viccnek is komoly. 😑
2018. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli shit.
2018. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Nem a méret miatt jó valakivel a szex. Tapasztalat. De ha neked egy farok többet jelent az önbecsülésednél, akkor hajrá. 26N
2018. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hátb.hazmeg ennyire átlátszó kamut itt is ritkán látunk... ha valóban nő lennél, nem egy magadat nőnek kiadó, nagyfarok-mániás, kissebbségi komplexusos férfi, akkor tudnád, hogy “hogy működik” egy nő, és ez a “kérdés” meg sem született volna... f.haszfej!
2018. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Poligámia?

Ez csak szex. Miért ne szerethetnél más(oka)t?

2018. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Es mekkora neki amugy?

Hany evesek vagytok?

2018. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pont eléggel voltam már,hogy tudjam hogy ez fontos.Akik mást állítanak,még maguknak se akarják bevallani az igazat.Nincs mit ezen kamuzni,ez az igazság.
2018. márc. 23. 11:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a valaszod volt az igazolás arra hogy kamu 😁😂
2018. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Mekkora ostobák vagytok! Miért kamuzna? De komolyan? Mintha a nők túlnyomó többségének nem esne jól egy vagináját kitöltő vastag méretes pénisz. Ne játsszuk már az álszent kiskirálylányt. Nekem 15-16 centi hosszú és 3,5-4 cm vastag, de több csaj is a szemembe mondta már, hogy neki ez nem elég mert a korábbi pasijai a 18/5-ös kategóriában mozogtak. És el is hiszem neki, mert a saját kezemben érzem, hogy ez bizony vékonyka és kicsi. Nevetséges, ahogy itt próbáltok vadászni a zöld kezekre ezekkel a szánalmas hitegető válaszokkal. Ez az oldal nem erről szól, hanem hogy normális/őszinte válaszokat adjunk a másiknak.
2018. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9


Neked sem volt meg normalis parkapcsolatod ahogy latom.

2018. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!