Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfinek 0 az EQ-ja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinek 0 az EQ-ja vagy egyszerűen bunkó?

Figyelt kérdés

Már jó ideje chatelünk, beszélgetünk, munkatársak vagyunk. Sokmindent mondott már nekem, bár sosem tudom viccel e vagy sem, mert olyan kis vicceskedéssel, egymás húzásával indult a dolog. Viszont van pár dolog, ami zavar.

- Néha előfordul, hogy csak úgy szó nélkül kilép a chat-ből, otthagy

- Amikor felköszöntöm mondjuk a névnapján, nem is reagál,

- amikor személyes találkozót beszélünk meg 3 órára mondjuk, akkor odamegyek hozzá és kb egy órát várat, addig mást intéz. Ez mondjuk kétszer fordult elő. Mondjuk utána alig tudok eljönni tőle, húzza az időt hogy még maradjak (ezt egyáltalán nem értem)

- amikor meséltem neki, hogy rosszulesik, hogy a főnököm csak a negatív dolgokkal szembesít, a pozitívakkal nem, akkor mondta, hogy most nagyot nőtt a szemében az illető, mikor pedig mondtam, hogy elgondolkodtam emiatt a felmondáson, annyit kérdezett, hogy ilyen gyenge vagy?


Gyakran azt gondolom, meg kellene teljesen szakítanom vele a kommunikációt, mert vagy egy nárcisztikus idióta, vagy egy kőbunkó.


Ti mot gondoltok?


2021. ápr. 3. 20:07
A kérdező szavazást indított:
bunkó
EQ 0
egyéb
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Biztos én is bunkó vagyok, de nem szoktam bejelenteni, ha például munka közben visszaírok valakinek messengeren, hogy most mással foglalkozok. Úgy vagyok vele, hogy majd úgy is reagálunk egymásra amikor épp van annyi időnk. Maximum este szoktam írni, hogy jó éjt.
2021. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem alapból is ilyen, de olyan mély benyomást dem tettél rá, hogy játsza neked a szépet.


Én megtartanám havernak azt cső.

2021. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es. lehet, de közben az elmúlt egy évben ha nem ilyen akkor olyan dolgokat mond.... szóval nem tudom.
2021. ápr. 3. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez a chat közben lelépés dolog tőlem sem idegen, úgyhogy nem tudom hibáztatni miatta, de a környezetemben mindenkinek tök természetes, hogy akkor ír vissza, amikor ráér, szóval ezt le tudnátok kommunikálni egymás között ti is.

Lehet, hogy a névnapja vagy általánosságban az ünnepek nem fontosak neki, ez is olyasmi, amit jeleznie kellene, ha nem akar félreértést. A késés az ő sara, de nem biztos, hogy azért csinálja, mert szarik rád, nekem pl. az időérzékem borzalmas, nehezen készülök el addigra, amikorra kellene, lehet, hogy vele is ez a helyzet (ettől függetlenül jogosan zavar téged).

Ami tényleg gáznak hangzik, az az együttérzés látszólagos hiánya, ha azzal ért egyet, akire panaszkodsz, azt is tudná olyan formában közölni, hogy ne érezd magad tőle még rosszabbul, mint előtte.

2021. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ha ezt meg lehet veled csinálni, akkor valószínűleg nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban. Én az ilyet még havernak SEM tartanám meg. Azért teszi ezt veled, mert hagyod neki.
2021. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszodat is. Igen még ez a chates dolog azt mondom egy év alatt megtörtént háromszor, oké. Dolgozik közben, szóval értem. Az ünnepeket is, csak nem értem valaki miért nem tud annyit visszírni hogy köszi.


A harmadik. Ezek munkahelyi, megbeszélt meetingek. Utána is el tudná a többit intézni, de akkor már nem siet. Sőt amikor menni akarok, ilyeneket mond, hogy nem siess ráérsz, meg mutogatja az emaileket, hogy kinek mit ír. Szóval ilyen hülyeségek.


A negyedik is gáz. Mondjuk ő azt hiszi ezzel vicces. Végülis már az elején is vettem a poént, amikor beszólogatott, most joggal kérdezhetné mi a gond.

2021. ápr. 3. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy szakítod meg vele a kapcsolatot. Az ilyen bunkók jönnek be nektek.
2021. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Abszolút igazatok van nektek is. Idióta vagyok teljesen. Dolgozom rajta, hogy képes legyek arra, hogy ignoráljam, és ne csinálhassa tovább ezt
2021. ápr. 3. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
A nyakamat rá, hogy pua a csávó. xD
2021. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom, hogy mi az az EQ.
2021. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!