Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfinek 0 az EQ-ja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinek 0 az EQ-ja vagy egyszerűen bunkó?

Figyelt kérdés

Már jó ideje chatelünk, beszélgetünk, munkatársak vagyunk. Sokmindent mondott már nekem, bár sosem tudom viccel e vagy sem, mert olyan kis vicceskedéssel, egymás húzásával indult a dolog. Viszont van pár dolog, ami zavar.

- Néha előfordul, hogy csak úgy szó nélkül kilép a chat-ből, otthagy

- Amikor felköszöntöm mondjuk a névnapján, nem is reagál,

- amikor személyes találkozót beszélünk meg 3 órára mondjuk, akkor odamegyek hozzá és kb egy órát várat, addig mást intéz. Ez mondjuk kétszer fordult elő. Mondjuk utána alig tudok eljönni tőle, húzza az időt hogy még maradjak (ezt egyáltalán nem értem)

- amikor meséltem neki, hogy rosszulesik, hogy a főnököm csak a negatív dolgokkal szembesít, a pozitívakkal nem, akkor mondta, hogy most nagyot nőtt a szemében az illető, mikor pedig mondtam, hogy elgondolkodtam emiatt a felmondáson, annyit kérdezett, hogy ilyen gyenge vagy?


Gyakran azt gondolom, meg kellene teljesen szakítanom vele a kommunikációt, mert vagy egy nárcisztikus idióta, vagy egy kőbunkó.


Ti mot gondoltok?


2021. ápr. 3. 20:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: érzelmi intelligencia
2021. ápr. 3. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!