Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apámmal rossz a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apámmal rossz a kapcsolatom az kihat arra, hogy a férfiakkal sem tudok beszélni?

Figyelt kérdés

Sajnos apámmal nem a legjobb a kapcsolatom. Soha nem kérdezi meg, hogy vagyok milyen napom volt stb

Csak kiabálni szokott velem ha valamit rosszul csinálok.

A férfiakkal sem tudok beszélni mert nem tudom mit mondjak nekik.

Önbizalmam sincs így még kevesebb az esélyem.


29/N


2021. ápr. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Közvetlenül nem. Közvetve lehetséges. De végeredményben, számít ez? Bármi is a válasz, nem változtat a tényen, miszerint nem tudsz beszélni fiúkkal.

Félsz, mert nem tudod mit mondj nekik. Ez egyszerűen annyit jelent, hogy nincs tapasztalatod.

Mondok neked egy tippet. Regisztrálj be Tinderre. Ha nem akarod, nem kell fényképet feltenni (sokan tájképet használnak vagy egyéb hülyeségeket). Írsz magadról rövid bemutatkozót (pl. szeretem a természetet, hagyományos értékrendben hiszek. Ilyen beállítotságú férfiakkal beszélgetnék) és szépen mindenkit jobbra húzol. Aztán már csak várni kell, mert jönni fognak az üzenetek.

Sok hülye lesz, ez biztos, sokan szexet akarnak majd tőled, ez is biztos, DE te tudod, hogy csak kommunikációs tapasztalatot akarsz szerezni, így ezek nem hatnak majd rád.

Aztán csak dumálgass el velük. Mindenféle kötöttség nélkül megteheted. Ha esetleg valamelyikük szimpi, akkor válthattok telefonra, de aztán még akrámi is lehet.


Egyelőre ez elég lenne. Aztán amikor vége a bezárásoknak, keressél egy társasági hobbit és haverkodj minél több emberrel (nemtől függetlenül). Ha ezt csinálod, akkor 1 év után egy teljesen más világban találod majd magad.

2021. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szerelmes leszel akkor nem akadsz fenn ilyeneken.
2021. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem inkább az önbizalom hiány állhat a háttérben nem az apáddal való viszonyod.

Nem kell tartani tőlünk, csak normális férfit keress.

2021. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, láttam már ilyet.
2021. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihat bizony,igaz én az ellenkező nemet képviselem de az én apám is érzelmileg lehúz ha problémám van valamivel én vagyok a hibás ha valamivel nem értek egyet akkor én vagyok a hül..y.e ,sose volt jó neki semmi ! Meg is látszik a személyiségemen!
2021. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés: amiatt mert apukad nem kerdezi meg hogy vagy, milyen napod volt, ez idegesitoen ha a párod megkerdezne? Van akinel ez "pszichologia", hogy zavaro, mert sosem tapasztalta, hogy valakit erdekelne hogy milyen a napja, hogy van, igy ha akad valaki aki szereti es ot erdekeli, akkor azt nem tudja (tudod) "kezelni". A parom hasonlo mint te. Az anyja rosszul bant vele, nem foglalkozott vele, nem erdekelte a velemenye, igy ha rajtam latja hogy engem erdekel, en ertekelem ot akkor azt kb "sertesnek" veszi.

Mi lenne a jo hozzadallas? Hogy kozeledjen valaki, hogy az kenyelmes legyen neked? Erdekel!

2021. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 komi77 ***** válasza:
Sajnos nagyon kihat az életedre. A feleségem egy az egyben ezt élte meg amit leírtál. Talán még annyit, hogy őt nem csak nem kérdezték semmiről - senkit nem érdekelt mi van vele -, de még mellőzött is volt érzelmileg, emberileg, a család minden napjaiban. Szeretet, szép szó, kedvesség nélkül nevelkedett és vált személyiségzavaros emberré. Jelenleg a saját gyermekeihez sem tud kötődni - kötődési zavarok -, céltalan, impulzus-kontroll zavaros, felelőtlen viselkedésű és empátia teljes hiánya jellemzi. Élhetetlen vele az élet és nagyon sok sebet okoz maga körül. Ez persze nem biztos, hogy Nálad is hasonlóan fog alakulni, de komoly sérüléseket hordozhatsz magadban, amik akadályozhatnak.
2021. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!