Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti hagynatok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hagynatok, hogy a baratotok nyaron 3-4 haverjaval kulfoldre menjen, 1-2 hetes korutra?

Figyelt kérdés

Vannak ottani ismerosok, nekem eleg gyanus.

Ugyanitt mar voltak par eve, mindenki eletreszolo elmenynek konyveli el.



#1eveskapcsolat
2021. ápr. 3. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Olyan pasival nem járnék, aki még azon a szinten van, hogy a haverokkal akar 1-2 hetes kanbulikat tartani. Ebből én már kinőttem, tőle is azt várom el, hogy 2-3 napnál tovább ne utazzon el nélkülem(kivéve, ha munkaügy).
2021. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én a házasság 20. évében is megcsináltam ezt. Nem dőlt össze a világ, de előtte se nagyon volt ilyen, meg azóta se, viszont tényleg életre szóló élmény lett belőle.
2021. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Te miért nem mész?

Tanultok? Csak mert ha dolgoztok, akkor nekem rohadtul nem férne bele, hogy nyári szabadságát haverokkal töltse.

2021. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Persze, miért ne mehetne?

Volt olyan, hogy a barátom hetekre elutazott külföldre a barátaival és én is volt, hogy heteket voltam nélküle. Nyilván az a legjobb, amikor együtt utazunk és együtt élünk át élményeket, de mindkettőnknek van élete a másikon kívül. Például nyáron egy hétre elment egy barátjához, aki egyhetes legénybúcsút tartott ilyen utazgatós módon, minden nap más programmal. Most meg kellett volna hívatnom magam úgy, hogy csak kétszer találkoztam a sráccal vagy meg kellett volna tiltanom a barátomnak, hogy elmenjen? Amit hogy is kellett volna, tekintve, hogy felnőttek vagyunk mindketten? Vagy amikor egy barátnőm meghív magukhoz, akkor nem fogom meghívatni a barátomat úgy, hogy még csak nem is ismerik egymást ezzel a barátnőmmel.

Persze, hiányzunk egymásnak ilyenkor, de egyikünk se fogja magához láncolni főleg úgy, hogy ezek az alkalmak egyáltalán nem mennek se a kapcsolatunk, se az együtt töltött idő rovására.

26/N

2021. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Ebben nincs semmi extra.
2021. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi ezzel a gond?

Párom eljár 1-2 hetekre pecázni pl azért sem balhézok

Akárhova menne, mehetne

Bízom benne

2021. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok, én sem úgy értettem, hogy “megtiltanám” neki. Nem egészséges dolog tiltani bármit is egy kapcsolatban.


Pontosítanék: nekem nem kéne olyan pár, akinek igénye van arra, hogy ennyit legyen a haverjaival. Nekem sincs igényem már arra, hogy egy hetet a barátnőimmel nyaraljak, 20 évesen jó buli volt, de már olyan párra vágyok, aki amikor csak lehet, velem lenne. Persze heti 1-2x továbbra is találkoznék a barátnőimmel, meg ő is nyugodtan a haverokkal, de ennyi időre nem akarnám, hogy egymás nélkül nyaraljunk. Persze lehet, hogy majd 10 év házasság után úgy leszek vele, hogy inkább menjen🤣Ez amúgy csak az én saját véleményem, nem kell vele egyetérteni.

2021. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-essel egyetértek, annyival kiegészítve, hogy nekem ilyesmire soha nem volt igényem, és a sima barát-barátaim sem ilyenek. Szerintem ilyen férfival nem illenénk össze.
2021. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért fiatalon még több hülyeséget megcsinálnak az emberek mint mondjuk 30+ házasságban.. Én is féltékeny lennék !
2021. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A félrelépéshez nem kell utazni, h a ez a problémád.

Nem balhéznék emiatt

2021. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!