Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves nők! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 éves nők! Járnátok nálatok 1-2 évvel fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
Igen, sőt, inkább legyen fiatalabb, mint idősebb nálam!
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ennyin semmi nem múlik.
2021. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nem ezen múlik.
2021. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én általában a nálam pár évvel idősebbeket preferálom, 1-2 éven nem múlik semmi. Ha elég érett és önálló, akkor biztos, hogy nem utasítanám vissza csak emiatt.
2021. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
1-2 ev szerintem ertelmes embert nem fog zavarni, nem az altalanosban vagyunk mar. a mostani pasim 4 evvel fiatalabb.
2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30 körül, ahhoz közel már a legtöbb igen.


Fiatalon jellemző ez a csajokra, 25 év alatt, amikor a legszebbek, hogy a legtöbb velük egykorú vagy tőlük fiatalabb srácot nem veszik észre egyáltalán.

2021. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Sőt még olyannal se nagyon, aki csak 1-2 évvel idősebb.

Volt már többször, pontosabban 3x is 1-2 évvel fiatalabb barátom, hát hogy is mondjam... Nagyon nem voltunk egy hullámhosszon, számomra rettentő éretlenek és gyerekesek voltak még, nem ugyanott tartottunk érettségi szintet tekintve, úgyhogy az utolsó után úgy döntöttem többet nem “kísérletezem” azzal, hogy vajon ő kivétel lesz-e, hanem minimum 4-5 évvel idősebb férfivel ismerkedem hosszútávú kapcsolatra, mint a jelenlegi párom is. Nekem ég és a föld a különbség közte és azok az exeim között, akik csak 1-2 évvel voltak idősebbek tőlem vagy akik éppen fiatalabbak voltak.

2021. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Ennek örülünk, csak máskor pedig pont a nők baszogatják a férfiakat, hogy miért akarnak 5-10 évvel fiatalabb nőkkel ismerkedni.
2021. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, velem egy korúval sem. 15 év van köztünk párommal.


28n

2021. ápr. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Nem kellene általánosítani és “nőkről” beszélve, mintha csak mindenki így gondolná. Amúgy nekem mi közöm ahhoz, hogy XY nőnek nem kell 5-10 évvel idősebb pasi? Én nem tartozom közéjük, nekem a 10 évvel sincs bajom, sőt a barátnőim 90%-a minimum 4 és maximum 10 évvel idősebb férfival él együtt. 🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!