Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 35 éves! Egy 9 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 35 éves! Egy 9 évvel fiatalabb férfira vár, aki teljesen megbetegíti. Hogyan térítsem észhez?

Figyelt kérdés

1 éve vannak "együtt". A férfi egyáltalán nem veszi komolyan, hébe-hóba keresi csak, de akkor barátnőm ugrik azonnal. Amikor együtt vannak, akkor is ott vannak a férfi rokonai, ismerősei és isznak egész nap. Barátnőm már szarul van a sok piától, cigitől, de folyton reméli, hogy a férfi majd észreveszi, ő mennyire szereti és megváltozik - minden nap ír majd neki, összeköltöznek, elutaznak végre valahova vagy elhívja akár egy randira moziba.

Már mindent megpróbáltam, hogy hagyja ott, de semmi nem használt. Mégis hogyan téríthetném én észre? Már nekem fáj nézni a szenvedését.


2018. nov. 26. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha elobb arra probalnad ravenni hogy azon dolgozzon hogyan forditsa at a kapcsolatot hogy ne o fusson a pasi utan hanem forditva az tobb sikert erhet el. Altalaban egy 30-as no nem szokta megfogadni masok tanacsat hogy kivel kezdjen kivel ne, ilyen korban mar csak a feje utan megy... en azt tapasztalom😕
2018. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. De igazából már próbáltam! Hagyjon ki egy hétvégét, hogy nem keresi, nézzük meg, ír-e neki egyáltalán a férfi. (Úgy értettem, hogy hívja "a barátja", hogy ő ráír messengeren, a pasi meg elmondja, mi a hétvégi terve, barátnőmnek pedig épp nincs semmi dolga, így odakérdezkedik ő is hozzá.) Ennyit nem mer bekockáztatni.
2018. nov. 26. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűz a 35 éves barátnőd? Mert ez ilyen kis egér efektus, vagy dilinyos személyt rajzol ki bennem.
2018. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt már jó pár éve stabil kapcsolata, ezzel a férfival pedig valamiért maximálisan el tudná képzelni.
2018. nov. 26. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy semmit nem fog változni a faszi. Talál olyat aki megbecsüli, ne fusson utána, sz@rt nem ér a barátja.
2018. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Semmit ne csinálj vele, mert nem fog rád hallgatni, meg másra se. Még nincs elég mélyen ahhoz, hogy rájöjjön, idiótaságot csinál.

Amúgy nem kapcsolatfüggő?

2018. nov. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval elképzelhető, hogy ez a lecke kell majd neki, hogy tanuljon belőle, hogyan NE viselkedjen egy kapcsolatban?


Szerintem ha a pasas azt kérné tőle, hogy csak vele legyen, ne találkozzon velünk, barátaival (előtte folyton a függetlenségét hirdette, meg hogy ő soha nem lesz olyan, hogy hanyagolja a barátait majd egy férfi miatt) simán belemenne. Ez is egy kapcsolatfüggés.

2018. nov. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!