Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok, amiket lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok, amiket lehetetlen megbocsájtani egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazás, megcsalás
2021. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Erőszak, bántalmazás, megcsalás
2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem mindenkinél változó, máshogy húzódnak meg a határok, de nálam:


-a folyamatos hazudozás, a másik tévképzetben tartása (legyen szó viszonyról vagy anyagiakról vagy bármiről)

-megcsalás

-bármiféle erőszakos tett/bántalmazás

-zsarolás, manipulálás és társai

2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az elsovel. megcsalas (plane hosszabb ideig tarto viszony), fizikai bantalmazas es tudatos lelki terror.
2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fel nem vállalás,

fizikai bántalmazás,

állatkínzás,

megcsalás,

ha az anyja/apja mellé áll akkor, amikor a szíve mélyén neked ad igazat

2021. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Furán hangzik, de minden olyan dolog, ami neked nincs ínyedre. És itt beszélhetünk akár arról is , hogy irritál ahogy fogat mos.

Tudom furán hangzik, meg kompromisszum meg minden bla-bla, de ha van bármi is, ami téged idegesít és nem tudod kezelni, sem szeretni vele, csak elnézel mellette, idővel visszaüt.

Pont ez az egyik alapja, amiért besülnek a kapcsolatok, mert a szerelem ködében elnézem ferinek, hogy öt naponta borotválkozik, pedig rohadtul utálom, hogy szúr, én meg erzsinek nem szólok, hogy ne vakarja a seggét előttem, mert annyira most még nem zavar, meg kerek is még a feneke.


No ebből lesz, pár év után hogy te igénytelen állat. Ez csak egy példa volt persze.

2021. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3 valaszoló elmondta
2021. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!