Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak meginditó történetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meginditó történetek, filmek. Sztetek az én ötletemböl is lehetne egyet csinálni?

Figyelt kérdés

szal volt az "utolso vakácio" c film, ahol a quenn latifah játszott, kapott egy téves(!) diagnozist, miszerint pár hét mulva meghal, ezért ö az egész életében összesporolt pénzéböl végigdorbézolta azt a pár hetet, közben pedig egy igazán nyitott, szeretettteljes nö lett, és férjet is talált.rossz film, mert arrol szo, hogy a pénz boldogit.


az én ötletem viszont más:

képzeljönk egy fiut, aki azon kesereg, hogy 21 évesen is szüz, és csunya, és gyenge, és buta és nem tud mit kezdeni magával, pedig megkapja azokat a lehetöségeket, amikböl mások már el tudnak indulna, csak hát ö nem, és irigykedik az alfa-optimistára, akinek mindenbe ingyenes a belépö (a lányok lába közé legföképp) jól néz ki, és boldog, és egészséges.ja és nem szüz.


Egy napon a két szereplö cserél.legföképp az tenné érdekessé a sztorit, hogy a szerencsétlenünk az alfa életében vagy tarol vagy nem, de mindenesetre végig kell néznie, ahogy az ö életéböl, testéböl mit hoz ki az alfa, és rájönne, hogy ezt ö SOHA AZ ÉLETBEN NEM TUDTA VOLNA ELÉRNI, ugyhogy öngyilkos lesz alfa testében, mert még ugy sem tud versenyre kelni.


az ihlette a dolgot nálam, hogy folyamatosan mondják, hogy én milyen jó faszi vagyok meg ne aggodjak a külsöm miatt, meg nem értik miért nem tudok csajozni.hát én rohadtul nem érek semmit és nem ÉRTEK semmit, nem tudom hogy kell csajozni, és nem is segitenek a lányok sem, hogy kicsit adnának magukbol.


2010. aug. 20. 18:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
de ha nem lett volna pénze? szal én nem értem, mert a filmben egy csomo pénzt költött ruhákra, meg sminkre.ráadásul az is teljességgel irreális volt, hogy képes volt beszélgetni több társadalmi szintttel fentebb lévö emberekkel anélkül, hogy ez bármilyen zavart jelentett volna. fake.kamu.
2010. aug. 20. 18:27
 12/30 A kérdező kommentje:
a legrészegebb növel sem tudnék mit kezdeni, merthogy totálisan levegönek nézne.
2010. aug. 20. 18:28
 13/30 A kérdező kommentje:
képtelenek a nök irántam érezni bármit is.
2010. aug. 20. 18:30
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
nem, te vagy a hülye...egyszerűen jól érzed így magad, szeretsz mártír lenni és sajnáltatni magad, ennyi
2010. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"de ha nem lett volna pénze? szal én nem értem, mert a filmben egy csomo pénzt költött ruhákra, meg sminkre."


Volt pénze! egész életében spórolt, de addig csak a bankban tartotta, nem használta semmire. Félt attól, hogy élje az életét. Csak elképzelte, albumba ragasztgatta az álmait.

Azután döntött, és lépett. Álmodozás helyett elkezdte megvalósítani/kipróbálni azt, ami tetszett neki.


Visszatérve a te sztoridra: egy dolog biztos: egy pasiban utálnám ezt az önsajnálatot, nyafogást. A pasi legyen magabiztos. Ha már magával se ne tud mit kezdeni, nem tudja magát adni, akkor ne próbálkozzon csajnál. Ne álmodozzon csak, hanem merjen tenni is valamit.

2010. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
igazábol engem normálisnak tartanak, pl partikban is rendesen viselkedem.ennek ellenére a multkor szemebe röhögtek lányok, hogy mennyire csicska vagyok.elém sosem ugrabugrálnak be lányok, vannak haverjaim akikhez maguktol mennek oda, ök mégsem foglalkoznak egy növel sem.én a helyükbe lennék, és ilyen alkalmaim adodnának, akkor nem hagynám ki.néha van, hogy elég fullos nök maradnak a közelembe, de csak nagyon tartozkodva várják, hogy miként fogok közeledni, és persze sehogy sem vagy rosszul fogok, mert totálisan nem vagyok képbe mit kell csinálni.minden nö akihez odamegyek, nagyon hamar lelép, pedig van, hogy én mondom a legértelmesebb dolgokat nekik, mondjuk amiért nem csajozos dumák, ezért repülök.és sorolhatnám.néha megismerkedek lányokkal, magabiztosanak tartanak elsöre, aztán sehova sem fejlödik az ismerkedés, mert tökre érdektelenek, ezért elkezdek rohadeekoskodni velük, s ezért repülök.MIÉRT KELL CSAK NEKEM LEBESZÉLNI A CSILLAGOKAT A MINIMÁLIS DOLGOKÉRT IS?!
2010. aug. 20. 18:41
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én forgatókönyvírást tanulok, ezért lehet kicsit bántó lesz, de kizárólag szakmai szemmel írom a következőket!

Ez nem katartikus, nem tragikus, nem érzelmes, és érzelmileg nem érdekes senkinek. Te szerinted azért fontos, mert te ezt egy tragédiának éled meg, de külső szemlélőnek ez abszolút visszatetsző és érdektelen.

Nézd a történetet kívülről, ahogy a nézők látnák a filmet! Az senkinek nem megindító, hogy a filmben végig szenveleg valami lúzer, nem jut egyről a kettőre, és bármilyen lehetőséget adnak neki, elcseszi, és a végén még gyáván meg is futamodik?


A SZEREPLŐ IRÁNT SZIMPÁTIÁT KELL ÉREZNIE A NÉZŐNEK, hogy megindítsa a történet! A srácnak szerethetőnek kell lennie, de itt a srác nem szerethető, nem tisztelhető, nem képes fejlődni a csábítás terén, és még egy alfa testben sem képes semmilyen lehetőséggel élni, annyira nyomorult, a végén meg nyomorultan megfutamodik. Egy ilyen karaktertől mindenki irtózik és megveti, mert semmi pozitív értéket nem képvisel!


Egy filmnek végig érdekesnek és katartikusnak kell lennie, ami azt jelenti, hogy a nézőnek ÉRZELMILEG KÖTŐDNIE KELL a szereplőhöz.

Tehát:


1) vagy legyen tényleg egy szerencsétlen lúzer, akinek nem jön össze egy csaj, DE legyen bájos és szerethető és fejlődőképes, így kötődni fognak hozzáa nézők. Tanulja meg hogy kell férfiasnak lenni, a komikus faktort növelhetné, ha nagy csábító haverjaitól tanulna, és a végén már a saját testében is szeretni fogja egy lány. (Ez rengeteg embernek tetszene, mert pozitív fejlődést mutatna be a film, és tiszteletreméltó lenne a fiú!)


2) vagy, ha mindenképpen tragikusat akarsz, akkor ahhoz hogy a tragikum megindítsa a nézőt, valami pozitív értéket kell képviselnie és küzdenie kell, hogy a bukása érzelmileg meghassa a nézőt! Az nem elég pozitív érték, hogy "szegény Béla nem tud megkúrni egy csajt, soha életében nem csinált semmit, mekkora tragédia"! Remélem, segítettem.

2010. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"aztán sehova sem fejlödik az ismerkedés, mert tökre érdektelenek, ezért elkezdek rohadeekoskodni velük"

nahh, szép...

2010. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
figyelj, belinkeltem ott az eleje felé a blut c film trailerjét, ami egy filmdráma, egy borderline-os gyerekröl szol, aki betegsége miatt igencsak instabil lelkileg, és ennek következtében luzer, szerencsétlen, sexet elérni nem tudó, a végén egy kád langyos vizben vérzik el, és a film mégis szivszorongato, meginditó, és nem azért mert szimpatikus a szereplö, hanem mert vannak akik együtt tudnak vele érezni.nem populáris film az értékes, a müvészet nem erröl szol, bármit le lehet festeni, még ha másnak érdektelen is.
2010. aug. 20. 18:58
 20/30 A kérdező kommentje:

itt vannak további jelenetek a filmböl:


http://www.youtube.com/watch?v=Tk69_qKngrg

2010. aug. 20. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!