Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak meginditó történetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meginditó történetek, filmek. Sztetek az én ötletemböl is lehetne egyet csinálni?

Figyelt kérdés

szal volt az "utolso vakácio" c film, ahol a quenn latifah játszott, kapott egy téves(!) diagnozist, miszerint pár hét mulva meghal, ezért ö az egész életében összesporolt pénzéböl végigdorbézolta azt a pár hetet, közben pedig egy igazán nyitott, szeretettteljes nö lett, és férjet is talált.rossz film, mert arrol szo, hogy a pénz boldogit.


az én ötletem viszont más:

képzeljönk egy fiut, aki azon kesereg, hogy 21 évesen is szüz, és csunya, és gyenge, és buta és nem tud mit kezdeni magával, pedig megkapja azokat a lehetöségeket, amikböl mások már el tudnak indulna, csak hát ö nem, és irigykedik az alfa-optimistára, akinek mindenbe ingyenes a belépö (a lányok lába közé legföképp) jól néz ki, és boldog, és egészséges.ja és nem szüz.


Egy napon a két szereplö cserél.legföképp az tenné érdekessé a sztorit, hogy a szerencsétlenünk az alfa életében vagy tarol vagy nem, de mindenesetre végig kell néznie, ahogy az ö életéböl, testéböl mit hoz ki az alfa, és rájönne, hogy ezt ö SOHA AZ ÉLETBEN NEM TUDTA VOLNA ELÉRNI, ugyhogy öngyilkos lesz alfa testében, mert még ugy sem tud versenyre kelni.


az ihlette a dolgot nálam, hogy folyamatosan mondják, hogy én milyen jó faszi vagyok meg ne aggodjak a külsöm miatt, meg nem értik miért nem tudok csajozni.hát én rohadtul nem érek semmit és nem ÉRTEK semmit, nem tudom hogy kell csajozni, és nem is segitenek a lányok sem, hogy kicsit adnának magukbol.


2010. aug. 20. 18:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, hogy vele a betegsége miatt lehet együttérezni és igenis szimpátiát érezni, és ezért tragédia a halála! De te meg csak meg akarsz dugni pár csajt, és ahhoz képest hogy egészséges vagy, semmit nem teszel, csak mártírkodsz!


Nem érzed a különbséget, hogy valaki AKARATÁN KÍVÜL BETEG, ezért a nézőknek megindító a halála, valaki pedig egy mártírkodó kis lúzer, aki azért halna meg, mert nem dughat nőt. Az utóbbit mindenki lenézi. Ne említsd már egy lapon a két eset tragikumát és drámáját!

2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
én pszichológushoz járok december óta, és nem mondta azt, hogy minden oké velem. kisebb paranoia, depresszio, szorongás.
2010. aug. 20. 19:05
 23/30 anonim ***** válasza:

Jó, kicsi ilyenje meg szorongása mindenkinek van, ha rossz passzban van. De akkor ezeken a betegségeken keresztül kell a filmet megírni és rendezni, és akkor megindító lesz, de akkor nem az alfahím teste meg a dugáshiány a lényeg a filmben, hanem a beteg ember általános küzdelmei.

Az teljesen más, mint amikor azért várod el a megindulást a nézőkben, mert hogy te szegény nem dughatsz nőt. Ez ellenszenvet szül.


Ezért kell nagyon érteni az arányokhoz, és az érzelmek minőségéhez, hogy mi az, ami elég univerzális és megható ahhoz, hogy egy nézősereget lenyűgözzön (betegség, küzdelmek), és mi az ami kicsinyes, érdektelen (nem dughatsz nőt, és nem is vagy hajlandó tanulni, és ezért sajnáljon mindenki).

2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a fő problémádhoz: én is ilyen volt srácként, és én is vártam, hogy majd a csajok elmagyarázzák mi van. Hát nem, ezt nem lehet várni tőlük. A státusz a lényeg, vagyis az, hogy domináns férfi legyél, minden nő a domináns férfit akarja,ez ösztönös. Olyan ösztönös,mint hogy te a fullos csajokat akarod, ezért a nők nem hibásak. Vagyis vagy dominánssá válsz, és elfogadod, hogy a férfias dominancia ugyanolyan fontos a csajoknak, mint neked a nő kinézete, vagy tovább keseregsz csicskaként, nő nélkül.
2010. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
nálam ez a kis szorongás olyan 4 éve tart már.egyszer nem vettem észre, hogy bármilyen lány is mutatta volna, hogy zöld! azért ez elég aggasztó, de persze mind elmondja, hogy nincs baj a külsömmel.lány ismeröseim nincsenek, mert fius iskolába járok. a lelki betegségeket meg nem nagyon veszik komolyan az emberek.egyre lentebb és lentebb kerülök a lejtön ilyen egyszerü dolog miatt, hogy nincs semmilyen nö, aki bármilyen dologra képes lenne velem! teljesen semmire.ha föállásba csajozni kéne, akkor talán 1-2 év alatt rendbe jönnék, de igy sosem fogok célt érni.
2010. aug. 20. 19:20
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ez az alfahím testcsere, és a kesergés azért is nem megható, mert ha neked is a fullos nők kellenek, akkor az teljesen igazságos, hogy a nőknek is a fullos alfahímek kellenek. Tehát senki nem fog azért sajnálni téged, mert nem vagy alfahím, hiszen neked is az alfanőstények jönnek be, tehát te is ugyanúgy válogatsz, mint a nők. Nincs itt semmi igazságtalanság.
2010. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
hát nekem az igényszintem már totál lenn van, a fullos nök igazábol nem is érdekelnek, a szolidabbakat szeretném, de ilyen értelemben ök is fullosak, csak abban különböznek, hogy ki mennyire hangsulyozza ki a nöi vonásait.
2010. aug. 20. 19:21
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az a baj, hogy mindenkinek ezt mondják a lányok, mert nem akarnak megbántani. A nők sokszor beszélnek arról, hogy mi kell nekik, aztán egész más pasit választanak. Ezért nem a nőket kell megkérdezni (mert racionálisan nem tudják megmagyarázni, miért választanak), hanem olyan pasikat kell megfigyelni, akiket sok nő választ. Tehát ettől a felső 10%-tól kell tanulni férfiasságot, dominanciát stb.-t. Én is így csináltam, alapvető dolgokat kellett magamon megváltoztatni, meg kellett tanulnom dominánsnak lenni, önérzetesnek, és érdekes módon, amikor ment a dominancia (vagyis egy társaságban egyértelműen én voltam a domináns), egyszerre több lány is elkezdett közeledni hozzám. Ennyit számít


Ez az egyetlen járható út, felejtsd el, hogy egy nő neked elmondja, milyen legyél. Nem azért nem mondják, mert rosszat akarnak, hanem mert főleg érzelmi lények, és nem nagyon tudják rendesen megmagyarázni, miért választanak egy pasit.

2010. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne "kasszasiker" mint ahogy azt már előttem elmodnták. inkább forgass egy twilight szintű fost arra van igény
2010. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 AnneShirley válasza:
Szerintem az ötlet nem rossz, ha a pszichológiai oldalra helyezed a hangsúlyt... viszont a "testcserés" filmek elég lerágott csontok szerintem... tehát az esélyt is valamilyen más, izgalmas módon kellene megoldani... csak elgondolkodtató kérdés: Előfordulhat-e olyan helyzet, hogy ez a srác valamiben sikeres lesz, annak ellenére, hogy nem tett érte semmit??? Vagy ilyesmi. A testcsere történet szerintem tinilányoknak való, akik nem szeretik, ha Leo meghal a végén :)
2010. dec. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!